Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Mobilni telefoni (Koji mobilni telefon koristite, Android ili Windows OS, itd...  (Pročitano 23299 puta)

Van mreže ssoney

  • **
  • Poruke: 1.731
  • Starost: 44
  • Lokacija: Vrsac
Ako sam dobro video nema teme o mobilnim telefonima, a smatram da je zanimljiva. Posto je ovo era mobilnih telefona, ipad-ova, tableta, razvoja novih tehnologija 3G, 4G, 5G, itd, itd. Ako imate zelju izjasnite se koji mobilni telefon koristite, Android ili Windows OS ili mozda neki drugi, iznesite svoja zapazanja iskustva, kritike i ono sto smatrate da je korisno da se zna. Jedan od razloga zasto pokrecem ovu temu je to sto mi je potrebna literatura o novoj buducoj tehnologiji 5G koja ce sa sirom primenom poceti tek 2020. godine. Pa ako neko ima ili zna da mi preporuci neki koristan tekst ili link vezano za ovo a da nije na engleskom zamolio bih ga da napise ovde ili prosledi mi link :)

Van mreže skomimaster

  • ***
  • Poruke: 3.000
  • Starost: 31
  • Lokacija: Beograd-Borča (72m n.v.)
    • AMS Beograd - Borča
Evo da donekle odgovorim na pitanje :D, ja koristim vec dve godine Samsung Galaxy I8190 S3 mini, Android platforma naravno, verzija 4.1.2, zadovoljan sam generalno telefonom, sve aplikacije rade bez problema, kamera solidna, ali telefon nikako nije namenjen za igrice. Od bagova mi se jedino desavalo da se restartuje i to veoma retko, i da zabaguju dugmad kad se prebrzo kuca poruka. Medjutim kako se trziste veoma brzo razvija, ovo je vec zastareo model.

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.574
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Nokia lumia 820 ... razvaljuje. Lično, nikakvih problema nisam imao do sada. Brz telefon, windows 8.1, kamera 8Mpx (Carl Zeiss optika) ...

Van mreže SacirMiklus

  • *
  • Poruke: 11
HTC Desire Eye - Немам проблема задњих 5 година, камера је одлична и задовољан сам укупним перформансама овог мобилног телефона.  :laie: