Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Automobili (opšte teme o automobilima, sajmovi, koji automobil imate i slično)  (Pročitano 26056 puta)

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.167
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Evo ja prvi da predstavim svoju mahinu  ??? ??? ???  :D Honda Accord sport GT Type S 2.4:

Еvo prva malo lošija slikana mobilnim



Malo bolje  :)





« Poslednja izmena: 18. Mart 2017. u 01:51 Stefano »
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 46
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #1 poslato: 19. Septembar 2010. u 19:40 »
Uhhh...ovo izgleda ljuto...

Po gumama, rekao bih da treba malo žustrije da voziš :)

Nije baš DeLorean, ali...svaka čast! :)

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #2 poslato: 24. Septembar 2010. u 00:14 »
Ova generacija akorda mi je jedan od omiljenih auta jos otkad se pojavio. Ovom bih samo stavio vece felne ili malo vise gume :super:
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže Zelimir a

  • **
  • Poruke: 546
  • Starost: 60
  • Lokacija: Vrsac
  • Najteže je naučiti nenaučenog učitelja
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #3 poslato: 24. Septembar 2010. u 09:31 »
Prelep auto , meni samo fali jedna slika odpozadi gde se vidi onaj sportski dvostruki izduv.

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #4 poslato: 24. Septembar 2010. u 09:46 »
Ja, brate, vozim nacionalnu klasu. Lep, crveni jugić, poslednja generacija pred zatvaranje proizvodne linije 2008. godine. Šteta što je na olovno gorivo, da je bar bezolovac... ma šta će da mu fali. Idealno vozilo za velegrad u kojem obitavam: nema vožnje preko 50 km/h, male dimenzije omogućavaju uspešno parkiranje u ulici i tesnim javnim garažama, potrošnja simbolična. Idealan je i kao porodični auto. Nema šta deca da diraju (nikakav DVD, radio, GPS), mogu samo da sede i gledaju kroz stakla. Još da imam pojaseve na zadnjem sedištu, bila bi milina!
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.574
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #5 poslato: 10. Oktobar 2010. u 11:39 »
Takođe, ali Zastava 101 stara 22 godine al' generalno sređena ove godine. Sa ovakom Srbijom nemam nameru da je menjam narednih 5-6 godina. Ima "plin" i troši ispod 10l na 100km ... gde ćeš bolje i jeftinije!  :D
Jeftin za održavanje, pouzdan, konforan ...

Van mreže hesiod

  • Poruke: 2
    • Sam svoj majstor
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #6 poslato: 15. Novembar 2010. u 18:44 »
Ja vozim Floridu 1.3. Sta reci zastava ko zastava: mnogo mana ali i prednosti

Van mreže Kiraj

  • *
  • Poruke: 356
  • Lokacija: Basaid ,Banat
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #7 poslato: 21. Novembar 2010. u 17:51 »
2002 godište,74 kw dizel.

Van mreže p.e.dj.a

  • *
  • Poruke: 63
  • Lokacija: Užice
    • Peđina beležnica
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #8 poslato: 23. Maj 2013. u 10:17 »
Praktičnost pre svega


Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.167
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #9 poslato: 25. Oktobar 2014. u 17:56 »
Danas je mnogo vrhunskih automobila,ali nijedan me ne oduševljava kao ovaj:

Mercedes-Benz S class !Ćao !  :car: :car: :car:









NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Saobraćajna Kamera

  • *
  • Poruke: 207
  • Lokacija: Beograd
    • Saobraćajna Kamera
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #10 poslato: 25. Oktobar 2014. u 20:21 »
Uf, imam štošta da kažem o automobilima ali iz ugla bezbednosti u saobraćaju.
Beograd

youtube.com/user/saobracajnakamera

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.574
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #11 poslato: 27. Oktobar 2014. u 17:15 »
Da ažuriram i ja ovu temu. Ja sam moju zastavu 101 zamenio Corsom C pre dve godine. Dobar je autić korsica, za moje potrebe sasvim ok. Mali potrošač, kvalitetan ... nisam ljubitelj "ljutih" mašina. Svojevremeno u vojsci sam se vozio sa raznim "ljutim" zverkama iz ministarstva odbrane ... BMW, Mercedes, Audi ... nisu ostavili na mene neki poseban utisak, bez obzira što su još tada imali TV, raznorazne senzore i čuda ... jednostavno, nisam tip koga to može da "obori sa nogu". ;)
Više volim koreance i japance ... Kia, Hjundai, Tojota ... i to njihova manja vozila. :super:


Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #12 poslato: 28. Novembar 2014. u 11:49 »
Evo i ja da se uključim. Vozim isto corsu c 1.3 dizela 2006. god već neke četiri godine. Pre toga sam vozio službeno novu ford fiestu koja ne može da se poredi sa corsom osim što modernije izgleda. Što se tiče corse 1.3 CDTI svaka preporuka. Veoma živahan i zahvalan auto za gradsku vožnju. Uz to što se ne kvari, nisu skupi ni delovi, i izuzetno mali potrošač.
Trenutno treba da vratim corsu tati i treba mi veći auto tako da tražim Astru H recimo od 2009. do 2011. godišta da je prešao manje od 100 000.
Ima neko da prodaje?  8)

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.971
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #13 poslato: 28. Novembar 2014. u 15:21 »
Taj motor je odlican, jedan od najboljih motora do 1500ccm3. To je ustvari Fiatov motor MultiJet, ali su sa Opelom napravili neki sporazum, tako da se kod njih zove CDTI.
A zasto bas Astru H? Nista drugo ne dolazi u obzir?

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #14 poslato: 01. Decembar 2014. u 09:09 »
Naravno da dolazi i drugi auto u obzir, nego sam bio jako blizu da kupim Astru H, a i majstor u koga imam poverenja popravlja samo opelova vozila. Gledao sam peugeot 308, fiat bravo, renault megane, .... U principu tražim nešto da nije ne starije od 5 godina i da je prešlo manje od 100 000km.

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.971
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #15 poslato: 01. Decembar 2014. u 13:52 »
Tesko ces naci automobil iz uvoza koji je presao manje od 100 000km. Mozes, ali ta auta i tamo prilicno kostaju.
Vidim da si spomenuo Fiat Bravo, ne znam zasto si odustao od njega. Opasno dobro izgleda, o motorima ne vredi ni pricati vise, zna se kakvi su. Najpoznatiji, i motor koji svaki majstor dobro poznaje jeste 1.9MJ 120ks. Dobro ide, prelaze mnogo uz redovno odrzavanje. E sad, Fiat je kod nas na losem glasu, jer ovde dolaze krsevi sa 400-500k km, i onda Fiat los, kvari se.
Takodje, ako ti treba jos veci auto, pogledaj i Fiat Cromu. To je prava krstarica na putu, i ima Opela u sebi :D

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #16 poslato: 01. Decembar 2014. u 13:59 »
Ne tražim ja iz uvoza, nego privatne vlasnike koji su kupili auto u Srbiji.
Šta misliš o Fiat Linea?

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.971
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #17 poslato: 01. Decembar 2014. u 14:26 »
Dobar automobil, jeftin za odrzavanje, uostalom kao i vecina Fiata(u odnosu na konkurenciju). Koliko vidim na oglasima su uglavnom sa 1.4 77ks benzinskim motorima, a da su kupljeni kod nas. To su dobri motori, ali ne ocekuj neko cudo sa njima, jer ako se voze 4 osobe i jos sa ukljucenom klimom, nema dovoljno snage.
Rekao si da si vozio CDTI, da li i sada hoces dizel ili moze i benzin? Koliko godisnje prelazis km?

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #18 poslato: 03. Decembar 2014. u 08:26 »
Sada više preferiram benzin, jer mi malo dosadio dizel. Bučniji je motor i smrdi mi.  Nešto mi ne prija miris dizela iz auspuha. Naravno to su male zamerke, tako da ako nađem i dobrog dizela nije problem. Godišnje prelazim oko 15000km.

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.971
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Koji automobil imate ?
« Odgovor #19 poslato: 03. Decembar 2014. u 17:26 »
Razmisli onda o Fiat Bravu 1.4 90ks. Posto si iz NS idi do Stojanova, mozda imaju polovnih bas sa tim motorima, probaj, vidi da li ti odgovara.
Ako ti je to slabo, potrazi 1.9MJ, ili najnoviji 1.6MJ, to su strasne masine koje mnogo bolje idu, a manje trose od ovog 1.4.