Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?  (Pročitano 10235 puta)

Van mreže ocelot

  • ***
  • Poruke: 3.449
  • Starost: 35
  • Lokacija: Zaječar
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #20 poslato: 03. April 2010. u 15:40 »
polako sa bratom završavam sezonu na NBA2K9

vrtim se uglavnom oko par igrica (NBA2K, PES i GTA)

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #21 poslato: 21. April 2010. u 01:32 »
Uh imamo slicne ukuse sto se tice igrica  :first:
Ali ja bih hteo da napomenem da obozavam online strategije a pogotovo eRepubliku.Da malo objasnim ovu igru:ona je simulacija stvarnog zivota i u njoj ima skoro 400 000 igraca.Kada se prijavljujes u igrici izaberesh drzaljanstvo i regiju gde ces ziveti.Potom mozes da postanesh bizminsmen,novinar,politicar i vrhunski ratnik.U igri postoje skoro 2/3 svih drzava na svetu medju kojima je i Srbija(eSrbija).eSrbija je druga sila na svetu po vojnoj i 3 ekonomska sila na esvetu.  :rofl:
Da ne oduzavam ko zeli da nam se prikljuci (eSrbija ima 26000 stanovnika druga po brojnosti posle ePoljske 60000 stanovnika  :P),neka mi se obrati privatnom porukom da bi mu poslao link preko kojeg bi trebao da se prijavi,da bih i ja imao koristi(trebaju mi josh 5 igraca da bih dobio medalju (society builder  :rofl:).
Ko god se javi imace veliku pomoc od mene i dobice tutoriale za pocetnike...i da jos napomenem da smo u ratu sa nasim susedom(pogodite kojim)  :rofl: :rofl: :rofl:

Ako neko ovo smatra reklamiranjem(i ako nije dozvoljeno reklamiranje),neka obrise poruku necu da se ljutim ;)

Znas li da je u subotu bio skup na Avali? Ispostavilo se da znam predsednika eSrbije i njegovog brata ;D
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.375
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #22 poslato: 31. Oktobar 2010. u 03:35 »
 ^^ ^^
 :-[ :lmao: :rofl: ???

Kojeg? Imamo ih dosta u nasoj eistoriji  :smartass:
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina