Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Chat  (Pročitano 691820 puta)

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3380 poslato: 31. Jul 2017. u 18:03 »
Je l' igra(o) neko Haxball?

http://www.haxball.com/

Van mreže Darko_9

  • ***
  • Poruke: 4.859
  • Lokacija: Naselje Vrbovski(69m nadmorska visina)
Odg: Chat
« Odgovor #3381 poslato: 02. Avgust 2017. u 10:34 »
Kada se prijavljujem na Mozili Firefox na serbianmeteo forum ovo mi izlazi:



Normalno radi prijava ali me ovo malo nervira , to je valjda zato sto Mozila stavlja neke zastite za prijave.

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Chat
« Odgovor #3382 poslato: 02. Avgust 2017. u 11:01 »
To je svugde tako na Firefoxu iz razloga što sajt nije pod sigurnosnim protokolom. To je samo upozorenje, nikakvo ograničenje.

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Chat
« Odgovor #3383 poslato: 02. Avgust 2017. u 12:00 »
Nismo uzeli SSL sertifikat, tako da stranice sa formama za unos označava kao nesigurne. E sad, ovde unosiš kredencijale za forum, pa ti to i nije toliko bitno, al' da li bi uneo podatke sa kartice na stranicu koja je označena sa not-secure? :)

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Chat
« Odgovor #3384 poslato: 02. Avgust 2017. u 13:43 »
Nismo uzeli SSL sertifikat, tako da stranice sa formama za unos označava kao nesigurne. E sad, ovde unosiš kredencijale za forum, pa ti to i nije toliko bitno, al' da li bi uneo podatke sa kartice na stranicu koja je označena sa not-secure? :)

Ja bi uneo jer uvek prebacim samo onoliko koliko mi treba, ostane tek par dinara na kartici  :rofl:

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3385 poslato: 20. Avgust 2017. u 05:16 »
Jbm ti i Beerfest i autobus koga nema, i vetar koji je poceo prvo da bije oci prasinom i da prlja sve ljude, posle i da hladi kosti. :ranting:

Van mreže Drekavac

  • *
  • Poruke: 79
  • Starost: 32
  • Lokacija: Brčko / Novi Sad
Odg: Chat
« Odgovor #3386 poslato: 21. Avgust 2017. u 23:16 »


Nismo uzeli SSL sertifikat, tako da stranice sa formama za unos označava kao nesigurne. E sad, ovde unosiš kredencijale za forum, pa ti to i nije toliko bitno, al' da li bi uneo podatke sa kartice na stranicu koja je označena sa not-secure? :)

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

https://letsencrypt.org/

Imate ovu opciju za forum. Vredi svakako i podržano je od većine pretraživača.
Postoje i shell skripte koje automatski obnavljaju certifikat svaka 3 meseca nakon isteka.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.274
  • Starost: 53
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #3387 poslato: 05. Septembar 2017. u 15:30 »
Dal' da pisem u predstavljanju clanova ili ovde pa hajd' da vam se javim ovde...

Sutradan po poslednjoj poruci u avgustu ostadoh bez net-a :( i tek sinoc dobih ponovo  :hm: Bratiji iz Lelekoma je trebalo mesec dana zalbi, telefoniranja, kukanja, psovanja, setanja od operatera do operatera, pisanja zalbi i na kraju obracanja RATEL-u, dobih sinoc novi modem i net se vratio na staro  :worthy:

Iz nekog razloga je grunuo bio ogroman ping od 200 do 1300 ms koji je onemogucavao bilo kakav rad. Jednostavno, sve je bilo "zakovano" prilkom otvaranja bilo cega, a oni su prebacivali odgovornost sa jednih na druge dok na kraju nije intervenisao ratel i odjednom je u dva dana sve reseno...

Prijalo je biti offline par nedelja (meni) ali klincima definitivno nije   :huh:

Sto bi rekao Milos (Obrenovic) "Eto mene, eto Vas...  :whistling:!"

🇷🇸 Сунчано и топло.
🇷🇺 Солнечно и тепло.

"Eeeeee!"

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.445
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3388 poslato: 05. Septembar 2017. u 16:53 »
Pozdrav i dobrodosao nazad Sofronije  :tu:
Nisi mnogo toga propustio, nekoliko promasaja Bkr i Nkr, zatim 4 puta je majstoric rekao da je ovo leto kao 2007. godine a 3 puta je najavio da je promena ljetokrepač i pogodio je valjda sada a mozda i nije...   ;) Aj ziv bio   :tu:

Van mreže Darko_9

  • ***
  • Poruke: 4.859
  • Lokacija: Naselje Vrbovski(69m nadmorska visina)
Odg: Chat
« Odgovor #3389 poslato: 05. Septembar 2017. u 19:22 »
Nista cudno za Telekom ima zalbi na njih cesto , ja sam na Radijus vektor od 2009 godine i nisam imao ozbiljnijih problema.

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.274
  • Starost: 53
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #3390 poslato: 05. Septembar 2017. u 21:16 »
Nista cudno za Telekom ima zalbi na njih cesto , ja sam na Radijus vektor od 2009 godine i nisam imao ozbiljnijih problema.

Moracu dodatno da uzmem Vektor, nema mi druge. Ovo beda iz Lelekoma ne moze da pokrije sve nas u kuci, klince narocito, a ugovor mi traje jos godinu dana, pa mi nije bilo druge nego da ratujem  :facepalm:
🇷🇸 Сунчано и топло.
🇷🇺 Солнечно и тепло.

"Eeeeee!"

Van mreže sale pn

  • ***
  • Poruke: 4.631
Odg: Chat
« Odgovor #3391 poslato: 05. Septembar 2017. u 21:43 »
I ja imam Telekomov net i kod njih sam od kada sam ga uveo sada vec davne 2009. godine. Kod nas sada mnogi prelaze na kablovski, kazu da je mnogo bolji i brzi, i ja cu da predjem kada mi istekne ugovor aprila meseca.


Van mreže Gagi_Bg

  • *
  • Poruke: 400
  • Lokacija: Vidikovac - JZ Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3392 poslato: 05. Septembar 2017. u 21:52 »
 ^^ Sale, ja sam kao i ti dugo imao telekomov net. Ono kad se zabodeš i zadovoljan si samo da ne bude gore. Prešao sam na SBB-ov pre godinu dana i iskreno da ti kažem po svim parametrima je daleko, daleko ispred telekomovog. Moja topla preporuka. Nećeš se pokajati, garantujem.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.445
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3393 poslato: 09. Septembar 2017. u 07:13 »
Ode i Šurda... Neka mu je večna slava i veliko hvala za sve ove godine što me je uveseljavao svojom briljantnom glumom i svojim humorom...
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/drustvo/2863551/preminuo-ljubisa-samardzic.html

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.287
  • Lokacija: Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3394 poslato: 09. Septembar 2017. u 09:46 »
Poslednji pozdrav legendi srpskog glumišta! :nnc:

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Chat
« Odgovor #3395 poslato: 17. Septembar 2017. u 01:27 »

Van mreže Darko_9

  • ***
  • Poruke: 4.859
  • Lokacija: Naselje Vrbovski(69m nadmorska visina)
Odg: Chat
« Odgovor #3396 poslato: 30. Septembar 2017. u 07:05 »

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.445
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3397 poslato: 30. Septembar 2017. u 21:09 »
Mislim da je 2007. godine prva polovina ovog mjeseca prošla u suhom i stabilnom i prosječno toplom vremenu da bi u drugoj polovini palo puno kiše.




 :grin: :grin: :grin:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.341
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Chat
« Odgovor #3398 poslato: 30. Septembar 2017. u 22:29 »


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 11.4mm
Miljakovac - 11.7mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.445
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3399 poslato: 01. Oktobar 2017. u 07:46 »
Ako ste se pitali zasto se zove majstoric evo odgovora.... On je majstor da u svakom postu pomene 2007. godinu  :grin: