Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Koncerti  (Pročitano 14593 puta)

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Koncerti
« poslato: 16. Oktobar 2007. u 09:49 »
Da ne bude pod 'muzika', otvaram novu, možda interesantnu temu: koncerti.
Elem, ne mogu da sakrijem svoje oduševljenje nastupom Davida Sylviana i njegovog benda sinoć u punoj sali Doma sindikata. Petorka je svirala nekih sat i po, računajući i dva bisa (prvi radi reda, a drugi na tradicionalno insistiranje beogradske publike). Sylvian je pokrio veliki deo svoje karijere, počev od najnovijih stvari pa unazad čak do doba kad je bio u Japan-u.
Međutim, ko se seća Japan-a, neka zaboravi elektroniku kojom su se bavili. Jako dobar balans između džeza, alternativne i eksperimentalne muzike (sa velikim brojem suptilnih efekata koji su se povremeno provlačili u jednom broju kompozicija), do smooth muzike. Recimo, verzija teme 'Ghosts' (vidi album Japan 'Tin Drum'), koja je u originalu jedna maltene elektro-balada, ovde je bila pristojno prebačena u akustični džez. Trebalo mi je malčice vremena da prepoznam sve te stare stvari, jer sa novijima nije bilo problema sa prepoznavanjem, već više sa poznavanjem njegove sadašnje diskografske aktivnosti.
Među poznatijim temama bile su i 'Snow Borne Sorrow', 'World Citizen (I Won't Be Disappointed') što bi verovatno opisalo njegov utisak o Beogradu. Važi i obrnuto: ima i ljudi koji su prvi put čuli njegovu muziku i otišli sa koncerta zadovoljni.
Zanimljivo mi je bilo zapaziti njegovu minimalnu interakciju sa publikom. Ljudi su došli, seli, odsvirali šta su imali, dva-tri puta rekli 'Thank you', ustali i otišli. Jedno objašnjenje jedne kompozicije, jedno predstavljanje benda i to je sve što se razlikovalo od muzike. Naizgled skromna pozornica je jako dobro dopunjavala nastup promenama pozadine (naravno, vrlo vešto planirane).
Veoma kulturan događaj kojeg ću se rado sećati. Neka ih bude još!
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Koncerti
« Odgovor #1 poslato: 12. Februar 2008. u 11:01 »
Da dodam na ovaj možda davno zaboravljeni post... Nabavio sam i mp3 koncert sa ove turneje Davida Sylviana. Ko želi da čuje, neka se javi.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Koncerti
« Odgovor #2 poslato: 23. April 2008. u 11:48 »
U nedelju, 20. aprila, sa početkom u 21 čas, održan je koncert benda koji sebe naziva Leb i sol.
...
Da, taj bend sebe naziva Leb i sol. Međutim, zašto tako kažem? Zato što je spala knjiga na dva slova. No, krenimo redom.
Koncert je počeo sa uobičajenih 10 minuta zakašnjenja. U velikoj dvorani Sava Centra bilo je malo praznih mesta, tako da, ako je kapacitet dvorane 4000 posetilaca, unutra je bilo negde 3500 ljudi. Iako sam dobio informaciju da Leb i sol nastupa bez Vlatka Stefanovskog, prosto sam u neverici čekao da sve počne. Na bini instrumenti, lepo poređani: sa strane po komplet klavijatura, u sredini bubnjevi na jednom malo uzdignutom podijumu, a u dnu tog podijuma uredno poređane gitare. A onda je sve počelo.
Kako su se svetla zamračila, otpočelo je (meni bar) vrlo neprijatno brujanje programirane elektronike, ritmične do histerije i apsolutne nervoze. Na bimovima sa strane bio je prenos scene koje su snimale dve tri kamere, a u dnu smo bili uredno informisani (a ponekad i dezinformisani) o tome kako se zove koja kompozicija. Dakle, tu je pisalo 'Leb i igri'. Posle jednominutne tirade, otpočeo je nesvakidašnji pakleni ritam ove kompozicije koja otvara novi album Itakanataka (tj. Itakodalje).
Dok je to trajalo, gledao sam članove benda. Koki Dimuševski bio je na desnim klavijaturama, sa sve vunenim kapčetom na glavi. Do njega Bodan Arsovski, kulturno držeći svoj 5 string bas. U sredini, za bubnjevima Srđan Dunkić, muzičar o kojeg nisam do tada mnogo čuo. Levo, sa gitarom, Mića (Dimitar Božičkov), sa repićem u kosi i gitarom koju je svirao krajnje precizno i koja je bila obojena u prepoznatljive Leb i sol boje. Krajnje levo pomoćni klavijaturista kojem ne znam ime. Povremeno se pojavljivao klarinetista (ne Lignjoslav Pipak) koji je krajnje suptilno dodavao svoju boju bogatstvu instrumenata kakvu Leb i sol nisu do sada imali. Saksofon i Slobodan Trkulja su bili burno pozdravljeni, s razlogom.
Međutim, muzičari su na mene ostavljali raznolike utiske. Koki se pogubio u semplovima, ali je ipak pokazao svoje umeće klavijatura. Bodan je bio ubedljivo najsvetlija tačka. Srđan je svirao brzo i snažno, ali za moj ukus sa previše korišćenja činela i kontračinela, vrlo neprimereno ritmovima koji su vladali. Mića je svirao precizno i predano, kao talentovani fan Leb i sol, čak mu je i gitara bila podešena da zvuči najpribližnije Vlatkovoj, ali zamena nije uspela. Vlatko je bio i ostao nezamenljiv i jedinstven, jer je unosio ne samo svoje prste, već sebe, telom i dušom u ono što je svirao. Mića je svirao pošteno, ali se osetilo da to nisu njegove stvari.
Koncept koncerta je bio odličan. Prvih pet kompozicija su bile nove: Leb i igri, Galeb, Goodbye Pepe, Astrolab i Paramatma. Sve instrumentali. Krajnje dinamični, u stilu nekadašnjih jazz-ock poduhvata sa prve tri ploče. Eno prizvuk ej bio skoro potpuno ugušen. Pomislih 'Ode Leb i sol u Evropu, a da nije rekao i doviđenja'. Galeb je imao malo mirniji uvod, dok su ostale tri kompozicije bile na ivici free-jazza, što mi se uopšte nije dopalo. OK, razumem, treba pokazati šta ko zna.
Sledećih pet kompozicija su bili stari instrumentali: Kako ti drago, Devetka, Marija, Ručni rad, i Bistra voda. Najzad uživanje u pravom smislu te reči. Mada, stičem utisak da bubnjar nije ni izbliza talentu Gare Tavitijana. Da jeste, bilo bi lepo da je pala Dikijeva igra, ali to je preveliki zalogaj za njega.
A onda šok za sistem. Sledeći blok od pet kompozicija su vokalne, sa novim pevačem, Dadom Topićem lično! Njegova Si zaljuvib v edno mome bilo je na nekom latiničnom makedonskom. Trudio se, ali nije to to. Usledile su simetrično raspoređene kompozicije (šema simetrije: tradicional na kraju, vreme za Time na half položajima, engleski (?) pevana kompozicija u sredini): Makedonija, It's Warming Up, Istina mašina i Jovano, Jovanke. Makedonija je najavljena kao vrlo posebna kompozicija i bila je (po Dadinom mišljenju) vrhunac koncerta. Zaista, maštovito urađena, sa laganim početkom, da bi dobijala na snazi od prvog refrena na dalje. It's Warming Up im uopšte nije bio potreban, jer ni Dado to nije otpevao kako treba (ništa ga nisam razumeo), niti je kompozicija neka, ruku na srce. To je bio patos koncerta. Malo nade da nije sve propalo dala je obrada Istina mašina, gde se Dado toliko uneo da je od Kokija pomislio da je Tihomir Pop Asanović. U toku te pesme predstavio je članove benda (ali ne i pomoćne muzičare, koji su obično 'stubovi nosači' takvih koncerata), gde je posebnu pažnju tražio kod Srđana. Mića se nije ni video. A onda, vrh koncerta, njihov omiljeni tradicional Jovano, Jovanke. Mudro iskorišćen za egzibicije. E, ovde je Bodan pokazao da je velemajstor basa, uradivši solažu kakvu u životu nisam čuo. Bukvalno sam se naježio od oduševljenja kad sam slušao šta je sve izvlačio iz onih pet žica, i prstima, i dlanom, i čupanjem, samo su još zubi falili! :-[ Vau, da je koncert bio Bodanov solo, bilo bi bolje.
Šesnaesta kompozicija je bila nagoveštaj kraja koncerta, jer Uči me, majko, karaj me je bila dovoljno snažna, a opet ukidala jedan po jedan instrument i muzičara. Prvo Dadu Topića i njegov latinični makedonski, zatom Miću i pomoćnog klavijaturistu, pa Kokija, pa Bodana, da bi Srđan na bubnjevima gnjavio još dva ili tri minuta. Eh, Đura (Dragoljub Đuričić) bi ovde imao milosti (on je odsvirao studijsku verziju ove kompozicije za Leb i sol).
A onda je bilo dosta. Na izlasku sam čuo kao neki iznuđeni bis, Šar Planina (po zvaničnom izveštaju se varam, ali moj je utisak takav, jer sam čuo loše komentare od dobrog dela publike). Kažem da je iznuđen, jer nisam čuo da je iko od publike zvao da se ljudi vrate na binu. Ne znam, možda sam prebrzo izašao da uhvatim poslednji prevoz za moj kraj. Bilo je već 23:05. Dobra dva sata!
Dakle, ako hoćete Leb i sol, Vlatka se možete samo sećati. Ali ako hoćete Vlatka, verujem ad će stari dobri osećaj biti opet tu. Ovako, sa svetlim tačkama originalnih članova Bodanom i Kokijem, od Leba i soli osta buđav lebac ili gorka so. Ili oboje.
Žao mi je, ljudi. Želeo sam da svoje oduševljenje prenesem i na vas, ali da bi to uradio, moram prvo i sam da se oduševim. Ko zna, jednog dana i hoću!
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.341
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Koncerti
« Odgovor #3 poslato: 23. April 2008. u 14:04 »
Odličan opis koncerta, PtPrince ! :D
Slažem se i ja da, bez Vlatka Stefanovskog, to nije to... On je zaista nezamjenjiv i baš sam danas sa društvom pričao kako je on jedan od boljih gitarista na SVIJETU i kako čak ni Erik Klepton ne može da odsvira ono što on može. Možda upravo zato što u svaku svoju solažu unosi i dio sebe, kao i nevjerovatne makedonske ritmove koji nisu jasni ni najboljim muzičarima na svijetu. Kažem, nisu jasni, jer ne liče ni na jedan drugi ritam ijedne muzike.
Što se tiče Dada Topića, cijenim ga kao dobrog pjevača... Upravo tu pjesmu "Makedonija" je svirao sa grupom "Time" kao predgrupa Rolingstonsima prošlog ljeta u Budvu i baš mi se dopalo izvođenje pjesme.

A kad smo već kod koncerata, moram da vam se pohvalim da je moj bend juče imao koncert, nakon pauze od skoro godinu dana. Eto, baš smo svirali jednu pjesmu grupe Leb i sol, odnosno njihovu verziju pjesme "Jovano, Jovanke". Ko hoće da posluša inserte sa koncerta, staviću ovih dana na youtube. :)


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 11.4mm
Miljakovac - 11.7mm
prosek - 48.7mm

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Koncerti
« Odgovor #4 poslato: 23. April 2008. u 14:16 »
Odobravanje!!!
Iako neću biti na netu, samo ti stavi, da imam zašta da se vratim! ;D
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Re: Koncerti
« Odgovor #5 poslato: 02. Septembar 2008. u 13:45 »
Sad se vratih iz grada... Uvek neko iznenađenje! A niko od vas iz centra da kaže šta ima novo, sve moram sam da provalim!

Hajd' znamo da ide Iggy Pop 5-og septembra na Tašu, Partibrejkers i ostali 6-og...
Nego, pažnju mi je privukla najava koncerta zakazanog za 8. novembar u Areni. Još jedan velemajstor muzike, legenda, jedan od pionira elektronske muzike, majstor scene, inovator... još slavniji sin slavnog oca Mauricea, the one and only... monsieur Jean-Michel Jarre! Jes' još jedan vremešni velikan (pre neki dan je napunio 50 + x godina, gde je x možda čak i 10), ali verujem da bi bilo vredno videti.
Sad samo još da ubezbedim uslove da mogu da to i vidim...
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Re: Koncerti
« Odgovor #6 poslato: 03. Septembar 2008. u 12:48 »
Još dva muzička dinosaurusa u Beogradu, uskoro:
Thin Lizzy, 5. oktobar, Dom Sindikata
(šteta, Phil Lynott je odavno otišao u carstvo nebesko, pa se pitam kako li danas ovi starci praše)
Queen + Paul Rogers, 29. oktobar, Arena
(bez još jednog besmrtnog frontmena, Queen-ovci deluju snažno, ali daleko od nekadašnje harizme koju je Freddy Mercury nosio sa sobom... i ondeo sa sobom u večna lovišta)

Ipak, mislim da vredi videti, jer da nije tako, ne bi ni ostavljao post.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Re: Koncerti
« Odgovor #7 poslato: 03. Septembar 2008. u 13:47 »
Iznenađenjima nikad kraja...
24-28 oktobra, Kolarac, beogradski jazz festival.
Moj favorit kojeg ne smem propustiti ni za živu glavu je Jon Hassell, a dolazi 25-og!

Više informacija http://www.chillout.co.yu/20060926/vesti/22-beogradski-jazz-festival.html
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Re: Koncerti
« Odgovor #8 poslato: 15. Oktobar 2008. u 12:25 »
Iako nisam u mogućnosti da vidim neke od predstojećih događaja (a ni ove najavljene nisam video), evo još jednog iznenađenja. Na Tuborg Green Festu će glavna atrakcija 20. maja biti bend koji nas je tako uspešno zaobilazio sve ove godine (da ne kažemo skoro tri decenije), a to su Depeche Mode.
Ovaj nastup je najavljen na pres konferenciji 6. oktobra u Berlinu, u okviru turneje Tour of the Universe 2009. Snima se i novi album, tako da će biti interesantno.
Karte za Depeche Mode su već u prodaji.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.777
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Re: Koncerti
« Odgovor #9 poslato: 15. Oktobar 2008. u 12:36 »
Mi već rezervisali karte za 20.maj  :D

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Re: Koncerti
« Odgovor #10 poslato: 15. Oktobar 2008. u 12:43 »
Svaka čast, kolega! :first:
Moje prisustvo na ovom koncertu je pod velikim znakom pitanja, jer je lako moguće da u to vreme budem u Bolonji (nastavak priče iz Budimpešte prošlog maja).
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Re: Koncerti
« Odgovor #11 poslato: 15. Oktobar 2008. u 23:26 »
Koliko kostaju karte za Depeche Mode, cini mi se da mi je dragi zainteresovan...pa bismo mogli da vidimo nesto i povodom toga :)
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...


Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.341
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Re: Koncerti
« Odgovor #12 poslato: 16. Oktobar 2008. u 08:13 »
Kad će biti koncert uopšte i gdje ? :)


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 11.4mm
Miljakovac - 11.7mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.777
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Re: Koncerti
« Odgovor #13 poslato: 16. Oktobar 2008. u 09:01 »
Kad će biti koncert uopšte i gdje ? :)
Mi već rezervisali karte za 20.maj  :D

Koncert je na Ušću. Još jednom da ponovim 20.maja.
Karte u preprodaju su 2390 dinara.
Kupovina na http://www.gigstix.com/
Hoćemo organizovano Serbianmeteo na Depeche Mode  ;)

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.341
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Re: Koncerti
« Odgovor #14 poslato: 16. Oktobar 2008. u 15:34 »
Ja to ne propuštam, šanse nema... :) Evo, upravo slušam "Enjoy the silence".

 :punk: :band:


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 11.4mm
Miljakovac - 11.7mm
prosek - 48.7mm

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Re: Koncerti
« Odgovor #15 poslato: 16. Oktobar 2008. u 15:44 »
Još jedan off na ovu temu Depeche Mode:
Ko god da je zainteresovan za njihovu kompletnu diskografiju kao mp3, neka mi se javi na PP. Imam sve, ali SVE regluarne naslove (albume, singlove) i mnooogo bootlega i covera. Bar je to sve dok ne izdaju novi album.
Spremite se na vreme!
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Transmat

  • **
  • Poruke: 778
  • Starost: 44
  • Lokacija: Podgorica,Montenegro
Re: Koncerti
« Odgovor #16 poslato: 17. Oktobar 2008. u 22:50 »
Ajde da i ja dam "skromni" doprinos kad je Depeche mode u pitanju :)
Najprije da pozdravim Pt Princ-a Boca, i Miloša! :) Drago mi je da ste fanovi DM. (samo da neko ne daj boze ne procita ove inicijale kao , ime joj se ne spomenulo dragana mirkovic   :lmao: )
Sad ste mi jos drazi kad tako volite DM.
Ja sam prvi put cuo za njih 1990-e godine.Kad sam nabavio tek izasli album Violater.Imao sam samo 11 godina ali odmah sam postao fan :)
Od tad ih slusam bez prestanka, od albuma,dm veceri u Kst,video koncerata, koncerata itd..
Najmiliji album mi je SOFAD. mada sam se uvijek dvoumio izmedju njega i Music for the masess. SOFAD mi je vise rokerskiji i gitarski, a music for the masess mozda i blizi jer mi je bliza elektronska zika.

Ko je zainteresovan za njihovu diskografiju nek se obrati Pt Princu ili meni. Plus, Devotional turneju na DVD (najlegendarnija  turneja, kao i 101 iz 89-e. Sta reci ? Simply ! Bowl show Pasadena :punk: Imao sam negdje i onaj video iz 86 -Munchen, kao i ovaj u Parizu Predposlednji.
Sranje sto su ispiti oko 20-og maja ! :(  Tako da nisam narucio kartu. Odlucicu se u zadnjem trenutku.. ili spiciti kasnije negdje u Bugarsku ili slicno (tamo je lakse bilo naci karte uvijek)

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.341
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Re: Koncerti
« Odgovor #17 poslato: 17. Oktobar 2008. u 22:54 »
Ajde da i ja dam "skromni" doprinos kad je Depeche mode u pitanju :)
Najprije da pozdravim Pt Princ-a Boca, i Miloša! :) Drago mi je da ste fanovi DM.

Eto, polako se na forumu skuplja ekipa koja će ići na koncert. :) Valjda će nas biti u još većem broju...

(samo da neko ne daj boze ne procita ove inicijale kao , ime joj se ne spomenulo dragana mirkovic   :lmao: )

:lol: :lol: :lol:


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 11.4mm
Miljakovac - 11.7mm
prosek - 48.7mm

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Re: Koncerti
« Odgovor #18 poslato: 17. Oktobar 2008. u 23:36 »
Ja ih znam i slušam od Dreaming Of Me singla još iz daleke 1980te (jao, al' sam mator, tada sam imao 15 godina) i pratim ih sve vreme, do 'singla' Martyr (2006), tako da sa nestrpljenjem očekujem novi album. Omiljeni album: Construction Time Again, mada Violator stoji kao drugi.
Pozdrav i tebi, Transmat, 'devotional' sapatniče za DM! :)
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Transmat

  • **
  • Poruke: 778
  • Starost: 44
  • Lokacija: Podgorica,Montenegro
Re: Koncerti
« Odgovor #19 poslato: 18. Oktobar 2008. u 00:48 »
Ja ih znam i slušam od Dreaming Of Me singla još iz daleke 1980te (jao, al' sam mator, tada sam imao 15 godina) i pratim ih sve vreme, do 'singla' Martyr (2006), tako da sa nestrpljenjem očekujem novi album. Omiljeni album: Construction Time Again, mada Violator stoji kao drugi.
Pozdrav i tebi, Transmat, 'devotional' sapatniče za DM! :)

I give up :) Sta reći? Svaka cast! RESPECT!!  volio bih i ja da sam ih mogao slušati u 80-im. Construction time again _ najaca stvar sa tog albuma mi je love in itself