Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Kako da se umrezim sa Vama?  (Pročitano 27466 puta)

Van mreže joda

  • *
  • Poruke: 47
  • Starost: 45
  • Lokacija: Novi Knezevac
Kako da se umrezim sa Vama?
« poslato: 15. Maj 2010. u 00:42 »
Pozdravljam sve kolege,
jos par dana neko sminkanje oko postavljanje na "pravo" mesto WS2300 ce biti spremna za umrezavanje sa Vasom mrezom, naravno ako i Vi to tako mislite i dozvolite.
Interesuje me sta mi je ciniti i sta mi je svve potrebno kako bi se povezao sa Vama i postao clan sa mojom WS2300 AMS.

Usput me interesuje kako da napravim svoju prognozu vremena? tu mislim nesto da se moze prognozirati na 4-5 dana unapred.
Nesto sto mogu da integrisem u web stranicu mesta u kome se nalazi AMS i da svima koji zele mogu da vide i oslone na te podatke.

Hvala unapred i pozdravljam Vas.

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Kako da se umrezim sa Vama?
« Odgovor #1 poslato: 15. Maj 2010. u 02:23 »
Treba samo adresa tvog clientraw.txt fajla koji treba da aploadujes negde. Koliko sam shvatio, imas svoj sajt pa nece biti problem. Kad sredis, posalji mi na adresu privatnom porukom i ubacicemo te u mrezu :)
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže ihasseb

  • Poruke: 1
Odg: Kako da se umrezim sa Vama?
« Odgovor #2 poslato: 14. Januar 2015. u 09:46 »
Usput me interesuje kako da napravim svoju prognozu vremena? tu mislim nesto da se moze prognozirati na 4-5 dana unapred.
Nesto sto mogu da integrisem u web stranicu mesta u kome se nalazi AMS i da svima koji zele mogu da vide i oslone na te podatke.
aliiiiiii