Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Zima 2017  (Pročitano 22199 puta)

Van mreže Mile94

  • Moderator
  • **
  • Poruke: 1.754
  • Starost: 29
  • Lokacija: Mošorin
Zima 2017
« poslato: 29. Januar 2017. u 13:27 »
U toku ovog hladnog perioda "nakupilo" se bas mnogo slika, pa mislim da bi bilo steta da se one ne sacuvaju u jednoj posebnoj temi.
Izvinjavam se unapred na velikom broju slika.  :grin:

Za pocetak cu da postavim fotografije koje su slikane u Loku, mestu u titelskoj opstini, sa juzne strane titelskog brega. Slikane su od strane moje devojke.































Naredne fotografije su slikane u Mosorinu, dosta toga je slikano na titelskom bregu.



























































Nadam se da ste uspeli da odgledate sve slike do kraja.  :D
To bi bilo to, za ovaj mesec. Ako bude bilo prilike za slikanje u februaru mozda bude jos slika.
« Poslednja izmena: 29. Januar 2017. u 14:01 Mile94 »

Van mreže Mile94

  • Moderator
  • **
  • Poruke: 1.754
  • Starost: 29
  • Lokacija: Mošorin
Odg: Zima 2017
« Odgovor #1 poslato: 29. Januar 2017. u 18:39 »
Danasnji dan sam bas iskoristio za setnju sa devojkom, pa je bilo jos slika, i ipak moram jos neke da postavim, da se sacuva.

Slikano danas popodne, u Mosorinu.























Ovim slikama zaista zavrsavam. Bio je ovo veoma hladan januar, bilo je i snega, sve u svemu, prava zima.

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Zima 2017
« Odgovor #2 poslato: 29. Januar 2017. u 22:19 »
Tek sada sam video temu. Bilo bi lepo da svi slede tvoj primer i okače možda 2, 3 najlepše fotke na aktuelnim i ostale stave ovde ko želi da ih pogleda da može, a da ne guši aktuelne.

Lepe fotkice Mile. Inače Vojvodina je prepuna tih pravilno posađenih šuma, u pravilnim linijama. Samo da je što više pošumljavanja.

Van mreže Mile94

  • Moderator
  • **
  • Poruke: 1.754
  • Starost: 29
  • Lokacija: Mošorin
Odg: Zima 2017
« Odgovor #3 poslato: 30. Januar 2017. u 08:36 »
Hvala Joe. Da, stvarno bi bilo mnogo lepse kada bi bilo sto vise suma, nazalost taj broj se smanjuje. Ovde ima prilicno lepa i velika suma pored Tise, pa kad bude lepse vreme oticu tamo pa ce biti slika i odatle. :)