Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Cologne Photokina 28 09 2006 10,4mb  (Pročitano 2229 puta)

Van mreže AdriaticStorm

  • *
  • Poruke: 155
  • Lokacija: HR Split-Kaštela
    • http://www.barisin-art.com
Cologne Photokina 28 09 2006 10,4mb
« poslato: 03. Oktobar 2006. u 02:34 »
Photokina, sajam fotografije, videa, i svega što je vezano iz fotografiju, ove godine se održao u od 25 09 do 01 10 2006.
Okupio je više od 1700 izlagača iz 45 zemalja svijeta koji su na više od 300 000 kvadratnih metara prezentirali najbolje što se može pronaći u svijetu.

Toliko toga da je jedan dan koji sam izdvojio za obić sajam jednostavno nemoguće.

Stoga evo neke zanimljivosti što sam uspio zabilježit.

Koelnmesse







Canon







Canon EOS 1V i EF 400mm f2,8 L IS

i pogled kroz 400-tku


Canon EOS 1Ds mkll


Canon EOS 400D


Jedna od ljepotica u Canonovom studiu.


Kinez u dvoumici između Canona i Nikona


Nikon


Nikon F D80


Da mi je kupit ovu igračku...


Nikon D2xs


Nikon D2xs i  600mm f4 ED VR


Nikonov monstrum



Podvodno kučište


Presjek F6


Sony


300mmf2,8 i Sonijev DSLR Alpha 100


Apple




Digitalni Haselblad


i modeli koji su pozirali



Ploteri velikog formata


Koelnmesse



Fotoopremu se moglo testirati i na divljim životinjama koji su bili na otvorenom



Odmor nakon cjelodnevnog obilaska


Fujifilm-ov dio sajma na kojem su bili izloženi fotografski printeri velikog formata čak 60cm širine, na ovim strojievima se dobiva najkvalitetniji print.



Direktor Fujifilma Makedonije i moja malenkost.


Na Kodakovom djelu paviljona više se uživalou modnoj reviji nego u tehničkim novotarijama




18h morao sam napustit sajam inaće bi imaoproblema sa osiguranjem... :(



Cologne





Največa katedrala sjeverno od Alpa


Jedna od najbolje opremljenih i najjeftinijih prodavaonica foto opremeu Colognu


Izlog


Kolege Ivo Čagalj (24sata) Jadran Babić (slobodna dalmacija) Tin Jurić (Večernji List) i vižiti po Foto Gregoru... :lol:


Centar Koelna




Katedrala


Podzemna