Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Norveška i Švedska  (Pročitano 22929 puta)

Van mreže Miki

  • ***
  • Poruke: 2.821
  • Starost: 27
  • Lokacija: Beograd - Bele vode (Žarkovo)
Norveška i Švedska
« poslato: 06. Avgust 2014. u 00:10 »
Moj dobri drugar , inače Šveđanin , mi je poslao i dao dozvolu da podelim sa vama neke slike netaknutih predela prelepe Skandinavije. U pitanju su slike jugozapadne Švedske i istočne Norveške. Inače je bio na kako on to voli da kaže "roadtrip"-u ili po naški na avanturističkom putu pređenim automobilom. Sve slike su fotkane krajem Jula pa imamo priliku da vidimo nordijsku prirodu za vreme leta.  ;) Uživajte! Autor svih fotografija: Tom Blomström


































Van mreže ssoney

  • **
  • Poruke: 1.731
  • Starost: 44
  • Lokacija: Vrsac
Odg: Norveška i Švedska
« Odgovor #1 poslato: 06. Avgust 2014. u 09:09 »
@Miki96, super slike, deluju neobicno i osvezavajuce. Ekstra  :super:

Van mreže ocelot

  • ***
  • Poruke: 3.453
  • Starost: 35
  • Lokacija: Zaječar
Odg: Norveška i Švedska
« Odgovor #2 poslato: 06. Avgust 2014. u 14:12 »
eh, Skandinavija.. :)  oduvek sam voleo Švedsku i još uvek mi je želja da je obiđem.. nedavno sam počeo da učim njihov jezik, ali pokušavam sam pošto ovde ne mogu da nađem profesora

hvala što si podelio fotke sa nama

Van mreže Miki

  • ***
  • Poruke: 2.821
  • Starost: 27
  • Lokacija: Beograd - Bele vode (Žarkovo)
Odg: Norveška i Švedska
« Odgovor #3 poslato: 06. Avgust 2014. u 15:05 »
@ssoney Hvala!   :)
@ocelot Heh meni je isto velika želja da obiđem ne samo Švedsku već celu Skandinaviju , stvarno ne samo zbog prirode već su to zemlje za primer u mnogo tome. Srećno sa švedskim , ja probao jednom i odustao pošto je pretežak!  :redface: