Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program  (Pročitano 102253 puta)

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #120 poslato: 11. Oktobar 2012. u 08:21 »
Ima na YT prilog sa Prve o tim "antenama" ... koliko sam video, sniman je običan predajnik mobilnog operatera. :D

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #121 poslato: 11. Oktobar 2012. u 10:19 »
....ako se dobro secam mislim da bi 12 oktobra trebalo da se aktiviraju svi sistemi na svetu,ali ljudi iz opstine Barajevo sa kojima sam pricao kazu da verovatno to nece desiti jer bi policija usla u trag...ovo sam ja sve cuo,ali nzm da li je istina ili jedna od gluposti... :neznam: :neznam: :neznam:

Razmisli sam :)
Ovo bi znacilo da su ti ljudi iz opstine Barajevo u kontaktu sa zaverenicima, a da se ti isti zaverenici plase srpske policije, pa su odlucili da ne pale sistem :)

Van mreže Johnny2

  • *
  • Poruke: 20
  • Starost: 29
  • Lokacija: Beograd
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #122 poslato: 11. Oktobar 2012. u 14:52 »
Zaraza:Da potpuno si u pravu,i iz nekih razloga mislim da to ne postoji...jer mislim da nepostoji dovoljno jak sistem da kontrolise prirodu...moje misljenje je da je to cista budalastina,a da su nasi ljudi i suvise sujeverni... ;)

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #123 poslato: 12. Oktobar 2012. u 23:17 »
Nisu to samo nasi ljudi....Uvek ima onih koji ce verovatnijom smatrati neku potpuno fantasticnu pricu, nego pricu koja se zasniva na cinjenicama.

Van mreže dikile

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 8.579
  • Starost: 39
  • Lokacija: Paraćin, 129 m n.v.
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #124 poslato: 19. Oktobar 2012. u 09:23 »
Ne znam da li ste primetili ali juce su bili bas aktivni.

Van mreže danijel

  • **
  • Poruke: 1.494
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrsac
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #125 poslato: 19. Oktobar 2012. u 11:20 »
Da po Vrscu i okolini bas je bilo isarano letovima,cak sam rekao mojima ovakav intenzitet na nebu tokom celog dana navikao sam samo po Stuttgartu i okolini,da vidim jer to je tamo normalno.... ;)

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #126 poslato: 21. Oktobar 2012. u 13:38 »
Nekome ko unapred odbija i negira bilo kakav nedvosmislen dokaz o trovanju ne vredi nista objasnjavati.Takvima je postavljeno pitanje; da li udisu neki drugi vazduh, ili imaju antidot, mozda im je nesto obecano da pisu kontra od onoga sto se vidi?Kako stvari stoje od obecanja nista, i za njih sve isto vazi.Uzgred, nedvosmisleni dokazi su dati u rublici vezanoj za haarp (u sadejstvu sa chemtrails'om).Sve ovo lici na one besmislene procese kada se dokazuje u nedogled vrsta oruzja a zrtve na sve strane.

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #127 poslato: 22. Oktobar 2012. u 08:27 »
Ovo prevrsava svaku meru.
Histerija izazvana tekstovima iz Kurira i Treceg oka se prosirila i na naucne forume. Tj. bar sam do sada Serbian Meteo smatrao naucnim forumom, u kom se barata cinejnicama i na kom se ne koristi pasulj za predvidjanje vremena, a a izgleda da ce od sada upravo tako da se radi.

Citat
Uzgred, nedvosmisleni dokazi su dati u rublici vezanoj za haarp (u sadejstvu sa chemtrails'om)

Bar me je nesto nasmejalo od jutros :):):)
Ja sam tebe lepo pitao da li hoces da mi odgovoris na neka pitanja, ti nisi hteo, posto ne mozes, a i ne umes. U stvari na ta pitanja ne umeju da odgovore ni oni sto pisu one baljezgarije koje postujes.

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #128 poslato: 22. Oktobar 2012. u 09:31 »
 I ti si mene nasmejao. Ne ocekujes valjda da  se objavi u dnevniku; naucnici otkrili, dokazali cinjenice da nas zaprasuju itd. i dobili Nobelovu nagradu za takvo otkrice i spasili covecanstvo. Bilo bi super da je prica o dobronamernom geoinzinjeringu itd. da nema znakova ili simptoma o stetnom delovanju.

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #129 poslato: 22. Oktobar 2012. u 09:40 »
Dokazi da ima, pa ce ti neko poverovati.
Ne dokazuje se pricama: "Ako si pametan, verovaces, ako si glup neces verovati" ili "treba biti otvorenog uma"....Umesto sto te navuku na taj nacin, bolje sedi pa razmisli sta se to od dokaza stvarno nudi.

Meni je cudno da ljudi koji se kao bave meteorologijom uopste dozvoljavaju da se pisu takve gluposti oko contrailsa, koje se mogu procitati uglavnom u Trecem oku i iz pera novinara zute stampe...Ali dobro, nisam ja taj koji treba da brine o kvalitetu i nivou ozbiljnosti ovog foruma.

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #130 poslato: 22. Oktobar 2012. u 10:00 »
 Hvala moderatorima i administratoru sto dozvoljava pisanje na ovu temu ovakvim tonom  iako nije zasnovan na zvanicnim cinjenicama.Uostalom, sama tema foruma je jos uvek misterija koja se raspreda sirom neta i ovde se ne siri na ostale rublike sto drzi nivo na cinjenicnom naucnom nivou.Ako bi npr. sutra bio promenjen zvanicni naucni stav o ovim zbivanjima mozda bi komentar u rublici aktelne vremenske prilike izgledao;danas neprijatno visoka temperatura uzrokovana visokom koncetracijom  chemtrails cestica, sa niskom vlaznozcu i velikim pritiskom od delovanja haarpa, bez oblacnosti, i dalje susa.

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #131 poslato: 22. Oktobar 2012. u 10:06 »
Citat
...drzi nivo na cinjenicnom naucnom nivou.

:)
Ne decko, nisu to nikakve cinjenice niti je to ikakva nauka. To je pseudo nauka na koju se ljudi vrlo lako navuku.
Kada su chemtrailsi u pitanju ja nisam video jednu jedinu cinjenicu. Uglavnom se radi o lazima i izmisljenjim pricama, koje su potpomognute delimicnim shvatanjam (a cesto i potpunim neshvatanjem) meteo pojava...Uostalom - ista stvar kao kada je u pitanu bilo koja druga zavera...


Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #132 poslato: 22. Oktobar 2012. u 10:28 »
 Posto je cela stvar u toku ne bih da dalje sirim pricu jer su poceli zvanicnici  da rade na ovom pitanju i ocekuju se informacije.Nadam se korisne u smislu prestanka stetnih dejstava?

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #133 poslato: 22. Oktobar 2012. u 10:31 »
Odlicno!
Znaci da postoji hemijska analiza tragova. Zamolio bih te da me uputis na mesto gde mogu da vidim tu analizu.
Znaci, sve po propisu, od mesta gde je uzet uzorak, kako je uzet, gde i kako je analiziran itd...

Cek cek...koji zvanicnici rade na ovom pitanju?

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #134 poslato: 22. Oktobar 2012. u 10:41 »
Radi sindikat policije i neki politicari.Mada, ne ocekuje se puno obzirom na sistem.Slazem se, nista lakse; ispitati uzorak traga kao i uzrok simptoma bolesti, ali se to ne desava zbog komandne strukture i oblika sistema pa se zasada jos uvek vodi kao teorija zavere.Prema tome, ti si u pravu stim sto tema i dalje stoji pa cemo videti u buducnosti nove vesti?

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #135 poslato: 22. Oktobar 2012. u 10:42 »
Otkud ti to da sindikat policije to radi? Sta uopste sindikat ima da ispituje, znas li sta je sindikat?
Koji politicari rade na tome?
Sta bi sa hemijskim analizama?

Citat
Slazem se, nista lakse; ispitati uzorak traga kao i uzrok simptoma bolesti, ali se to ne desava

?

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #136 poslato: 22. Oktobar 2012. u 10:52 »
Nisam nasao vest na njihovom sajtu jer je od ranije ali je informacija tacna, mozda kasnije postavim link, ali evo info za to;http://www.vaseljenska.com/politika/ispitati-navode-o-hemijskim-tragovima-nad-srbijom/

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #137 poslato: 22. Oktobar 2012. u 10:56 »
Prvo, sindikat se bavi odnosima u samom preduzecu, a ne istrazivanjem.

Drugo, ovo sto si ti sada uradio je klasicno varanje. Rekao si da se tragovi ispituju, a to uopste nije tacno. "Neki tamo" je trazio da se ti tragovi ispituju. I ja isto tako mogu da trazim od premijera da se ispita postojanje jednoroga, pa to ne znaci da ce se to ispitivati.
Pored toga, tekst koji su postavio sadrzi lazi, kao sto je na primer nekakvo priznanje svedske vlade.

Trece, da li ces mi na kraju pokazati hemijske analize ili ne?

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #138 poslato: 22. Oktobar 2012. u 11:02 »
Necu pokazati analize jer ih nemam , ali rado mogu pokazati fotografiju svojih noktiju sa dubokim brazdama od trovanja za koje ocekujem od komisije da utvrdi uzrok nastanka jer mi smeta da gledam kako mi neko unistava zivot zadnjih 6 godina i pri tom se pravi da to ne radi.

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #139 poslato: 22. Oktobar 2012. u 11:05 »
Naravno da ih nemas.
I kakvim ti onda naucnim analizama i cinjenicama govoris?