Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Vreme u Zrenjaninu 06.11.2009.  (Pročitano 23886 puta)

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Vreme u Zrenjaninu 06.11.2009.
« poslato: 28. Mart 2011. u 16:08 »
Moze li mi neko reci kakvo je bilo vreme u Zrenjaninu navedenog dana? Da li je bilo nesto specificno?
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Vreme u Zrenjaninu 06.11.2009.
« Odgovor #1 poslato: 28. Mart 2011. u 16:13 »
11 C maksimalna temperatura, 4.8 C minimalna, oblacno uz kisu popodne, 18 mm padavina... tako kaze synop na ogimetu...

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Vreme u Zrenjaninu 06.11.2009.
« Odgovor #2 poslato: 28. Mart 2011. u 16:25 »
A jel se ti podaci mogu koristiti u sudskom postupku ili je potrebno kontaktirati RHMZ za zvanicnu potvrdu?
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Vreme u Zrenjaninu 06.11.2009.
« Odgovor #3 poslato: 28. Mart 2011. u 16:31 »
A jel se ti podaci mogu koristiti u sudskom postupku ili je potrebno kontaktirati RHMZ za zvanicnu potvrdu?

Kontaktiraj RHMZ, Odeljenje za klimatologiju. Informacija za potrebe suda je besplatna, ali treba poštovati proceduru. Inače, sud traži podatak, a ne klijent.

Za insajdersku prednost javi se na PP.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Stefan Valjevo

  • **
  • Poruke: 1.156
  • Starost: 36
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Vreme u Zrenjaninu 06.11.2009.
« Odgovor #4 poslato: 06. Maj 2011. u 21:34 »
6.11.2009. je bio oblačan, tmuran i kišovit dan.Nećete mi verovati, ali taj dan je u Valjevu padao takav pljusak da se dva puta čula grmljavina.Ima li slika munjolovca od tog dana?