Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Pogled na Prokletije ( i sneg u Avgustu), za sve snegoljupce  (Pročitano 2525 puta)

Van mreže mladen

  • *
  • Poruke: 253
  • Lokacija: Beograd-Bežanijska Kosa
Pogled na Prokletije ( i sneg u Avgustu), za sve snegoljupce
« poslato: 18. Septembar 2012. u 11:18 »
Ove dve fotografije nisam ja uslikao, ali sam dobio odobrenje da podelim.
Fotografije je uslikala moja koleginica koja je bila na izletu na jednom od vrhova Visitora početkom Avgusta. Ovako izgleda pogled na Prokletije.



Vratiće se magle u London!

Van mreže Todorovic

  • *
  • Poruke: 13
  • Starost: 44
  • Lokacija: Beograd - Niš
  • Posle sunca ide obično kiša :(
    • Vremenska prognoza
Odg: Pogled na Prokletije ( i sneg u Avgustu), za sve snegoljupce
« Odgovor #1 poslato: 06. Novembar 2012. u 22:03 »
Pejzaži jesu impresivni, al šteta što nije koristila polarizacioni filter ... loši vremenski uslovi, da je bistro nebo, smrzli bi se totalno!

Van mreže mladen

  • *
  • Poruke: 253
  • Lokacija: Beograd-Bežanijska Kosa
Odg: Pogled na Prokletije ( i sneg u Avgustu), za sve snegoljupce
« Odgovor #2 poslato: 11. Novembar 2012. u 16:50 »
Ovo i jeste slikano po vedrom i lepom vremenu pocetkom Augusta kada su temperature u crnoj Gori bile preko 30 stepeni. To sto je slika mutna je zato sto je upotrebljen veliki zum na amaterskom fotoaparatu. Mene je prilicno iznenadila cinjenica da se na vrhovima Prokletija sneg na pojedinim mestima uopste nije istopio tokom celog leta. :!: :?: :)
Vratiće se magle u London!

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Pogled na Prokletije ( i sneg u Avgustu), za sve snegoljupce
« Odgovor #3 poslato: 13. Novembar 2012. u 13:34 »
Oce to :)
Evo, ovo je jedna sa Durmitora iz jula meseca:


Inace, zanimljivo je to sto je tokom jedne noci sneg napadao po okolnim vrhovima.