Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Crna gora, Durmitor, Jul  (Pročitano 3888 puta)

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Crna gora, Durmitor, Jul
« poslato: 29. Jun 2008. u 13:53 »
Ima li nekoga da moze bar da natukne kakvo ce vreme biti ove godine u julu na Durmitoru?
Znam da je tamo jul u principu ok, osim ako nema nekih vecih poremecaja.

Van mreže Transmat

  • **
  • Poruke: 778
  • Starost: 44
  • Lokacija: Podgorica,Montenegro
Odg: Crna gora, Durmitor, Jul
« Odgovor #1 poslato: 29. Jun 2008. u 23:04 »
Pa sad... prognozirati za citav jul je nemoguce. Obično je jul mjesec najsušnji, sa najmanjom količinom padavina. Tako da ako planiraš da dolaziš ovamo onda je jul mjesec najpogodniji. (naravno i avgust je tu) Temperature nikada nisu visoke (ne idu preko 25) a i snijeg je iskljucen :)  Naravno da je uvijek moguće da te uhvati pljusak. Te situacije je nemoguće predvijeti, možda dan ili 2 ranije..  bukvalno, gledaš u vedro nebo ali za pola sata se naoblači i uvati te pljusak. Recimo da takvih dana u julu mjesecu bude maximum 7.
Nadam se da sam bio od pomoći.
Pozdrav.

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Crna gora, Durmitor, Jul
« Odgovor #2 poslato: 30. Jun 2008. u 00:35 »
Pa da, otprilike to znam i ja posto sam redovan na Durmitoru :)
U sustini, ja ne ocekujem nista precizno, vec samo nesto kao otprilike :)
Mada, sto se mene tice, tamo je toliko lepo da i kada pada kisa ja idem pa se setam kroz sumu i fotkam sta stignem....