Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Da li ce ove zime biti u Novom Sadu opet ispod - 5?  (Pročitano 1976 puta)

Van mreže Leva Polutka

  • Poruke: 1
Da li ce ove zime biti u Novom Sadu opet ispod - 5?
« poslato: 15. Januar 2009. u 18:58 »
Znam da je ovo zajebano pitanje ali ako neko moze da odgovoribio bih vam zahvalan? Posto su tu takvi maheri kao sto su Joe i Boda Tajson ne sumnjam da ce se odgovor pojaviti! :D
Unapred hvala!

Van mreže jocozr

  • ***
  • Poruke: 3.724
  • Starost: 30
  • Lokacija: Zrenjanin
Re: Da li ce ove zime biti u Novom Sadu opet ispod - 5?
« Odgovor #1 poslato: 15. Januar 2009. u 19:15 »
Odgovor je sigurno tesko dati,pogotovo za neki duzi period.
Ali u narednih 7 do 10 dana nece biti ispod -5!Naravno ako mislis na maksimalnu,jutarnja hoce,verovatno.
Nakon toga nemogu dati neki siguran odgovor,ali meni logicno,je da ce doci opet do osetnijeg pada temperature,pa se i to moze desiti,tj. da maksimalna opet bude ispod -5,ali videcemo. . . ::)
Ledenih dana ce biti 100%  ;)

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Re: Da li ce ove zime biti u Novom Sadu opet ispod - 5?
« Odgovor #2 poslato: 16. Januar 2009. u 00:15 »
Odgovor je sigurno tesko dati,pogotovo za neki duzi period.
Ali u narednih 7 do 10 dana nece biti ispod -5!Naravno ako mislis na maksimalnu,jutarnja hoce,verovatno.
Nakon toga nemogu dati neki siguran odgovor,ali meni logicno,je da ce doci opet do osetnijeg pada temperature,pa se i to moze desiti,tj. da maksimalna opet bude ispod -5,ali videcemo. . . ::)
Ledenih dana ce biti 100%  ;)

Nemam šta da dodam ili oduzmem, sve je Joco rekao. Samo se ne slažem da će 100% biti ledenih dana. Verovatnoća postoji, ali stopostotna ni slučajno.  :)