Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: 20. jun  (Pročitano 2069 puta)

Van mreže p.e.dj.a

  • *
  • Poruke: 63
  • Lokacija: Užice
    • Peđina beležnica
20. jun
« poslato: 15. Jun 2010. u 17:43 »
Ne treba mi prognoza za 20. jun nego bih da narucim lepo vreme, ako moze. :(

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: 20. jun
« Odgovor #1 poslato: 16. Jun 2010. u 11:48 »
Evo, stiže narudžbina!

Hoćemo lepo vreme (hoćemo lepo vreme)
Znači hoćemo iste stvari, hoćemo lepe stvari...

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YtNHo7iMbyY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YtNHo7iMbyY</a>

Šalu na stranu, i ja hoću lepo vreme. Meni ove vrućine nisu nimalo lepe. A ni grmljavine i oluje. Međutim, bojim se da realnost nije na našoj strani. Očekuje se znatno svežije ovih dana, ali dobro zalivano odozgo. Pa ako tu ima nečeg lepog, onda će lepog vremena i biti.

A Laki pingvini će na ovo reći:
Plavo nebo, Sunce opet sja
Bistra reka, cveće puno mirisa...

Ma lepota!

Peđa, vreme za vreme, ali lepo se provedi u nedelju (gde god da si i za šta god ti treba lepo vreme)!
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže p.e.dj.a

  • *
  • Poruke: 63
  • Lokacija: Užice
    • Peđina beležnica
Odg: 20. jun
« Odgovor #2 poslato: 16. Jun 2010. u 15:51 »
Ma organizujemo biciklijadu u prirodi i to masovnu (http://ciklon.uzice.net/detinjarenje-2010/), pa nam ne bi bas godilo da pada kisa :(

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: 20. jun
« Odgovor #3 poslato: 17. Jun 2010. u 12:41 »
Uf, uf... bojim se da će da rade kabanice, a biciklisti će biti ušljiskani samo tako.
Žao mi je, ali stvarnost je surova. Voleo bih da ne budem u pravu i da biciklijada (Đetinjarenje) prođe u najboljem redu (a i ja sam ljubitelj dva točka).
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže p.e.dj.a

  • *
  • Poruke: 63
  • Lokacija: Užice
    • Peđina beležnica
Odg: 20. jun
« Odgovor #4 poslato: 25. Jun 2010. u 15:09 »
Прошли смо сјајно. По прогнози, киша је требало да почне око 13ч и да траје до 16ч. Међутим, времеје било одлично, имали смо само јеран жесток пљусак од неколико минута а остало време је било сунчано. Тек после 16ч је почела озбиљна киша.

Неко нас је од горе погледао :)


http://ciklon.uzice.net/odrzano-detinjarenje-2010/

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: 20. jun
« Odgovor #5 poslato: 25. Jun 2010. u 15:22 »
Odlično. Drago mi je, zaista.
Samo, čudim se kako je prognoza dala tačne sate početka i kraja padavina.

U susštini, i prognoza je bila potvrđena. I vuci siti, i koze na broju.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...