Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Bratislava- 05.08.2010.  (Pročitano 1568 puta)

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 39
  • Lokacija: Vrbas
Bratislava- 05.08.2010.
« poslato: 01. Avgust 2010. u 23:32 »
Kolege prognosticari potrebno mi je vase strucno misljenje.

U cetvrtak rano izjutra krecem put Bratislave na utakmicu pa mi je veoma bitno kakvo vreme mogu ocekivati u tom delu Evrope jer nema nista goreg od kise na stadionu koji nije pokriven.
Utakmica se igra u vecernjim satima i za taj period me najvise zanima vremenska situacija, do tada cu vreme provoditi u nekoj kafani ili pabu pa mogu i sekire da padaju sto se mene tice.

Unapred hvala!

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Bratislava- 05.08.2010.
« Odgovor #1 poslato: 02. Avgust 2010. u 20:49 »
ajd' da probam ja...
Uz put tokom dana te ocekuje lepo vreme, ali ipak nadam se da imas klimu u autu...
Tokom dana u Bratislavi oko 30 C, uvece kako kazu modeli sanse za pljuskove su velike i temperatura oko 20 C kasnije uvece...

Tako da ponesi neku kabanicu obavezno :)

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 39
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Bratislava- 05.08.2010.
« Odgovor #2 poslato: 03. Avgust 2010. u 14:16 »
@Stefano hvala,delim tvoje misljenje .Inace idem kolima i uvek nosim bar dve rezervne garderobe,nikada se ne zna!

Ajmo ostali prognosticari, pomozite malo.
Nije Bratislava u Okeaniji pa da je tesko prognozirati vreme za dva dana unapred.

Van mreže ocelot

  • ***
  • Poruke: 3.453
  • Starost: 35
  • Lokacija: Zaječar
Odg: Bratislava- 05.08.2010.
« Odgovor #3 poslato: 03. Avgust 2010. u 19:39 »
pored utakmice izdvoji vreme i za grad :)  meni je bratislava neočekivano ostavila odličan utisak i jedva čekam da se ponovo prošetam tim gradom

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 39
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Bratislava- 05.08.2010.
« Odgovor #4 poslato: 04. Avgust 2010. u 18:58 »
pored utakmice izdvoji vreme i za grad :)  meni je bratislava neočekivano ostavila odličan utisak i jedva čekam da se ponovo prošetam tim gradom

To se podrazumeva. Ostajem da spavam tamo i nadam se da cemo se upoznati sa gradom,sigurno ima dosta toga interesantnog.  :super:

Van mreže gabesz20

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Bratislava- 05.08.2010.
« Odgovor #5 poslato: 04. Avgust 2010. u 19:08 »
Evo da se u ja oglasim!Prepodne mozes jos ocekivati suncane intervale, ali od poslepodnevnim sati priblizavanjem fronta, moze vec ocekivati vise oblaka, a od ranih vecernjih sati vec i pljuskove i grmljavinu! Znas i sam da je tesko bilo sta konkretno reci kad su u pitanju konvektivne padavine,mozda de se igra utakmica samo bude slabiljeg pljuska, a 1km dalje potop! Sto je najbitnije da se od poslepodnevnih sati polako pogorsava vreme i raste sansa za pljuskove!Temperatura maximalna tu oko 27-28 stepeni. Koliko mozes iskoristi vreme do kasnijih poslepodnevnih sati, a posle vec kako bude!

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 39
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Bratislava- 05.08.2010.
« Odgovor #6 poslato: 04. Avgust 2010. u 19:30 »
Nazalost taj sistem s padavinama se ocekuj bas u vecernjim satima ali kao sto si lepo objasnio kad je u pitanju takva vrsta nestabilnosti nikad se ne zna, moze da bude suvo u jednom delu grada a u drugom potop, nema veza ja sam opremljen pa sta god da bude.
Gabesz sutra cu naravno misliti i na Spartak u zelji da i oni prodju u sledecu rundu!

Van mreže gabesz20

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Bratislava- 05.08.2010.
« Odgovor #7 poslato: 04. Avgust 2010. u 20:35 »
Nadam se najboljem sto se Spartaka tice, ali boljim se da je takav tim veliki zalogaj za Spartak!