Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Stara planina(Dimitrovgrad,Donji Krivodol pa svedo Babinog zuba)30.09-06.10.2015  (Pročitano 21212 puta)

Van mreže dzindzin16

  • *
  • Poruke: 61
  • Starost: 51
  • Lokacija: Cicevac
Pozdrav svima jos jednom.Ja evo ponovo trazim savet i pomoc od vas,imajuci u vidu to da ste mi proslog puta skoro do detalja pogodili meteoroloska desavanja za navedeni deo nase zemlje i time mi stvarno pomogli u planiranju samog putovanja.Pratim i sve mi se nesto cini da bi u ovom periodu moglo biti bez padavina u navedenom podrucju.Niske temperature nisu neki problem ali bi tu sigurno bilo dosta magle,sto mi bas i ne odgovara.Sta vi kazete na sve ovo?Da li je mozda bolje sacekati potencijalno Miholjsko leto od 10.10,ili da se upustim u putesestvije sada?Ovog puta idem bez porodice i zasao bih malo i u divljinu(valjda me nece pojesti vukovi).Radim jedan nezgodan posao i svaki mali period kada sam slobodan ako nista drugo,idem da prespavam u kolibi blizu kuce,a posto trosim puno novca na smrdljive cigarete onda ni tih par hiljada za gorivo ne smeju kad kad da me sprece da nesto i vidim i dozivim,sto ce mi dati neke tako potrebne volje za nastavkom u ovom vremenu.Hvala unapred .........

Van mreže dikile

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 8.579
  • Starost: 39
  • Lokacija: Paraćin, 129 m n.v.
Vreme za navedeni period ne deluje lose. U vecini dana bice puno suncanih intervala jedino u sredu racunaj na celodnevnu oblacnost. Sto se tice Dimitrovgrada u sredu i cetvrtak oko 19-20 stepeni, a ya vikend oko 22-23. Na planini u sredu i cetvrtak oko 12 stepeni, a potom u petak i ya vikend maksimum na 17-18 stepeni. Uzivaj.

Van mreže dzindzin16

  • *
  • Poruke: 61
  • Starost: 51
  • Lokacija: Cicevac
HVALA KOMSIJA

Van mreže BranislavV

  • *
  • Poruke: 34
  • Lokacija: Bor
Timočki krajna za sledećih 10-ak dana, plz   
tko hoda taj ne trci

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.791
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Branislave, u ovom trenutku je nemoguća detaljnija prognoza za ovaj period. Jedino je izvesno da od nedelje sledi period svežijeg vremena. Kiša je moguća od noći subote na nedelju. Kako će se razvijati vremenske prilike nadalje znaće se tek za dva-tri dana.