Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Prekvalifikacija za meteoroloskog tehnicara  (Pročitano 30197 puta)

Van mreže jocka204

  • Poruke: 3
Prekvalifikacija za meteoroloskog tehnicara
« poslato: 25. Oktobar 2016. u 14:07 »
Pozdrav svima,
davne vec 2003.sam zavrsila srednju turisticku skolu i ocistila dve godine geografije na PMF-u i zbog raznih privatnih stvari nisam zavrsila faks, oduvek volim meteorologiju i obozavala sam klimatologiju sa meteorologijom i hidrologiju sam polozila bez problema.
Sad bih ako je moguce da se prekvalifikujem nekako za meteo. tehnicara jer obozavam taj poziv i sve u vezi  vremena.
I poslala sam mejl skoli u BG-u posto ne zivim u BG-u,ali nisam dobila odgovor vec ima par nedelja,ima par brojeva telefona direktora,zbornice i slicno.Koga je najbolje pozvati za vise informacija?

Hvala unapred mozda buducoj koleginici  :thumbup: :smartass:
 

P.S. da li ima jos na forumu nekog u slicnoj situaciji kao ja?


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Prekvalifikacija za meteoroloskog tehnicara
« Odgovor #1 poslato: 25. Oktobar 2016. u 18:03 »
Poznajem nekoliko osoba koje su se prekvalifikovale sa elektrotehnicke, ekonomske skole na medinsku verovatno je i ovde slicno... I na osnovu njihovog iskustva mogu da ti kazem da su uporedili predmete i one iste nisu morali da polazu a razliku jesu... Sumnjam da se moze uvaziti neki ispit sa faxa... Gledao sam i ja pre sajt  te skole pre nekolik meseci,do skoro nisam znao da postoji pa reko aj da vidim sta je, i nema nista gde mozes da dobijes konkretne informacije... Najbolje je da odes...
Imas nesto o vanrednim ucenicima i dezurnim profesorima za njih ali to si verovatno videla


Van mreže jocka204

  • Poruke: 3
Odg: Prekvalifikacija za meteoroloskog tehnicara
« Odgovor #2 poslato: 26. Oktobar 2016. u 13:16 »
Poznajem nekoliko osoba koje su se prekvalifikovale sa elektrotehnicke, ekonomske skole na medinsku verovatno je i ovde slicno... I na osnovu njihovog iskustva mogu da ti kazem da su uporedili predmete i one iste nisu morali da polazu a razliku jesu... Sumnjam da se moze uvaziti neki ispit sa faxa... Gledao sam i ja pre sajt  te skole pre nekolik meseci,do skoro nisam znao da postoji pa reko aj da vidim sta je, i nema nista gde mozes da dobijes konkretne informacije... Najbolje je da odes...
Imas nesto o vanrednim ucenicima i dezurnim profesorima za njih ali to si verovatno videla

Hvala puno  :comeon:,pa znam i ja gomilu ljudi koji idu u medicinske,ali ja bi ovo,zvala sam skoro celo jutro skolu niko se ne javlja ,zvacu i sutra pa ako se ne jave odo za BG licno.
Ma ne moraju sa faksa da mi priznaju znam da i ne moze ali eto samo sam napisala da sam imala predmete koji su isli od ruke i koje sam polozila odmah bez pomuke.


Inace pozdrav svima opet :)

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Prekvalifikacija za meteoroloskog tehnicara
« Odgovor #3 poslato: 26. Oktobar 2016. u 16:03 »
Prekvalifikacija u mojoj skoli (Medicinska na Zvezdari) kosta oko 1000 evra. Verovatno I drugde kosta toliko.

Van mreže jocka204

  • Poruke: 3
Odg: Prekvalifikacija za meteoroloskog tehnicara
« Odgovor #4 poslato: 26. Oktobar 2016. u 16:38 »
Sledece nedelje idem do skole,posto nisam dobila nikog opet na telefon ni na mejl.Videla sam kolike su cene za vanredne djake,pa cu videti koliko ce me kostati prekvalifikacija .Koliko god da kosta vredece svaki dinar. :beach:
Ipak je ovo sto zelim da radim i ucim.  :smartass:
Znam ,moj jedan drug se prekvalifikovao u medicinskoj u Kraljevu.Ne znam koliko mu je izaslo ali cifra je slicna tvojoj :)