Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: 19. maj (moj najvažniji dan)  (Pročitano 3322 puta)

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.805
  • Starost: 52
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
19. maj (moj najvažniji dan)
« poslato: 10. Maj 2007. u 07:54 »
Drugari!!! Da vidim vaše prognoze za 19. maj Inače moja malenkost će se venčati tog dana sa Bojanom, princezom iz Zaječara. Ja sa zebnjom čekam taj dan jer po prognostičkim kartama ovaj talas vrućine bi trebao tih dana da se prekine Koliko volim kišu i letnje pljuskove isto toliko nebih voleo da vreme pokvari događaj godine za mene Idealno bi bilo da kiša dođe do nas na istoku konačno ali da baš taj dan bude prijatan za događaj kao što je venčanje  :-*

Na mreži Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.472
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: 19. maj (moj najvažniji dan)
« Odgovor #1 poslato: 10. Maj 2007. u 10:11 »
cestitam!!! Mislim da ce ostali clanovi oko prognoza moci da ti pomognu mnogo bolje nego ja.

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: 19. maj (moj najvažniji dan)
« Odgovor #2 poslato: 11. Maj 2007. u 20:51 »
Biće prognoze. Otvorićemo kladionicu za prognoze, samo nek ste vi meni srećni i zaljubljeni.  ;) Takav trenutak neće ni kiša pokvariti ali sredićemo da ne bude kiše.  :D

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: 19. maj (moj najvažniji dan)
« Odgovor #3 poslato: 11. Maj 2007. u 21:32 »
Drugari!!! Da vidim vaše prognoze za 19. maj Inače moja malenkost će se venčati tog dana sa Bojanom, princezom iz Zaječara. Ja sa zebnjom čekam taj dan jer po prognostičkim kartama ovaj talas vrućine bi trebao tih dana da se prekine Koliko volim kišu i letnje pljuskove isto toliko nebih voleo da vreme pokvari događaj godine za mene Idealno bi bilo da kiša dođe do nas na istoku konačno ali da baš taj dan bude prijatan za događaj kao što je venčanje  :-*

Nadam se da ce biti suncano. Bio sam na jednoj svadbi gde je trebalo plivati... ne zelis da znas kako je bilo ;D
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.805
  • Starost: 52
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: 19. maj (moj najvažniji dan)
« Odgovor #4 poslato: 18. Maj 2007. u 11:35 »
Biće interesantno videti kako ćemo se provesti sutra Kiša pada 18 sati bez prestanka Ima neke šanse da bar sutra prepodne bude suvo a za popodne se najavljuju nove padavine Svi mi kažu da smo trebali ranije da zakažemo venčanje da ne bude ovako duga suša!!!

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: 19. maj (moj najvažniji dan)
« Odgovor #5 poslato: 18. Maj 2007. u 15:26 »
Auuuuu. Pa prognoza baš i nije neka. Sutra povremeno kiša. Veća šansa za kišu posle podne i krajem dana. Pre podne možda i bude suvo.

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: 19. maj (moj najvažniji dan)
« Odgovor #6 poslato: 20. Maj 2007. u 19:56 »
jesi rekao DA? ;D
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: 19. maj (moj najvažniji dan)
« Odgovor #7 poslato: 22. Maj 2007. u 15:50 »
Ne javlja se znači da je rekao DA.  ???  Nema više foruma žena zabranila.  :D