Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: oktobar???  (Pročitano 4345 puta)

Van mreže markaskvarka

  • Poruke: 1
oktobar???
« poslato: 13. Avgust 2010. u 16:12 »
KAKVO OKVIRNO MOYE BITI VREME POCETKOM OKTOBRA? jEL KISNO ILI NE???????????

Van mreže Vozd

  • *
  • Poruke: 134
  • Lokacija: Beograd-Vozdovac
  • Geek
Odg: oktobar???
« Odgovor #1 poslato: 13. Avgust 2010. u 17:54 »
Mnogo je daleko oktobar... Ne moze niko da kaze ni kakve ce temperature biti, a ne da li ce biti kisno... Treba se ipak setiti oktobra prosle godine :)

Van mreže gencic

  • Moderator
  • **
  • Poruke: 1.705
  • Starost: 35
  • Lokacija: Bežanijska kosa- Zapadni deo Bg-a
Odg: oktobar???
« Odgovor #2 poslato: 13. Avgust 2010. u 18:05 »
Pa pocetak oktobra je u velikom procentu slucajeva lep(Miholjsko leto), tako da cak mozemo da obecamo novom clanu lepo vreme sa prohladnim jutrima i to je to.To sve naravno iz prethodnog iskustva, mada eto opet pre 5-6 godina je cak pao sneg u nizim krajevima u Srbiji ponegde....

Van mreže vessna

  • Poruke: 1
Odg: oktobar???
« Odgovor #3 poslato: 03. Septembar 2010. u 22:45 »
Pozdrav,

Ja sam takodje htela da vas pitam, zna li se mozda preciznije, kakvo ce biti vreme od sredine oktobra? :?:

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: oktobar???
« Odgovor #4 poslato: 04. Septembar 2010. u 01:34 »
Ako prvu polovinu meseca rezervišemo za stabilno vreme, onda se u drugom delu to mora pokvariti...  :neznam:

Kad dođe oktobar i kiše padaju, ja setim se leta...

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YHw_VDJhess" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YHw_VDJhess</a>

Van mreže Dana

  • *
  • Poruke: 190
  • Starost: 53
  • Lokacija: Niš
Odg: oktobar???
« Odgovor #5 poslato: 04. Septembar 2010. u 17:38 »
Mene zanima 10. i 11. septembar, vikend, treba da odem na planinarenje u niškom kraju. :)

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: oktobar???
« Odgovor #6 poslato: 06. Septembar 2010. u 11:39 »
Oktobar će biti u prvoj polovini pravi Miholjski, dok druga polovina oktobra podrazumeva jakne, deblju odeću i grejanje u kućama i stanovima.

Kao da je ikad bilo drugačije...

Konkretno, biće kako bude. takve procene se ne izdaju.

Mene zanima 10. i 11. septembar, vikend, treba da odem na planinarenje u niškom kraju. :)

Potraži odgovor u odgovarajućoj temi.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...