Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: 11-13.11.2010. Novi Sad  (Pročitano 2249 puta)

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
11-13.11.2010. Novi Sad
« poslato: 03. Novembar 2010. u 23:47 »
Drugari, molila bih vas da mi kazete kakvo se vreme nacelno ocekuje sledece nedelje od cetvrtka do subote. Znam da je prilicno rano, i da ne mozete biti sasvim sigurni, ali mnogoooo mi je bitno. :)
Puno zahvaljivam na svakom odogovoru :)
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Van mreže gabesz20

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: 11-13.11.2010. Novi Sad
« Odgovor #1 poslato: 04. Novembar 2010. u 00:18 »
Drugari, molila bih vas da mi kazete kakvo se vreme nacelno ocekuje sledece nedelje od cetvrtka do subote. Znam da je prilicno rano, i da ne mozete biti sasvim sigurni, ali mnogoooo mi je bitno. :)
Puno zahvaljivam na svakom odogovoru :)
Jojj mnogo je daleko Brandzi za bilo sta konkretno, ali ajde nesto da probamo sto se trenutno daje videti. :)
Sto se da videti jeste da izgleda da ce za taj period vreme biti malo interesantnije, tu mislim na padavine! Znaci uslova za padavine  ce biti, temperaturno ne vide se neke vece promene s tim sto verovatno necemo dogurati do 20 stepeni kao ovih dana, nego tu negde do 15 mozda malo vise. Znaci sve u svemu sad izgleda da ce biti promenljivije, to je ono sto mogu reci.

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Odg: 11-13.11.2010. Novi Sad
« Odgovor #2 poslato: 04. Novembar 2010. u 07:18 »
Znam da je daleko zato sam i rekla "nacelno" :)
Nazalost padavine su upravo ono sto sam htela da izbegnem :(
Nadam se da ce se modeli malo izmenjati do tada. Zestoko navijam za :sun

Tebi u svakom slucaju mnogoooo hvala :)

« Poslednja izmena: 04. Novembar 2010. u 07:34 Brandzi »
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: 11-13.11.2010. Novi Sad
« Odgovor #3 poslato: 04. Novembar 2010. u 10:12 »
Za sada su, Brandži, svi izgledi da 11og bude najtoplije u novembru (čak preko 20 stepeni), i da se tih dana postepeno naoblačuje, te da je 13og moguća neka sasvim slaba kiša uz zahlađenje. Čak i kada zahladni, neće biti ni mraza ni snega, čak ni na planinama. Do tog perioda ćeš izbeći padavine, skoro sigurno.

Naravno, preciznije o tome kada dođe vreme.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Odg: 11-13.11.2010. Novi Sad
« Odgovor #4 poslato: 04. Novembar 2010. u 11:06 »
Jaoooooo Pedja, ne mogu da ti opisem koliko si me obradovao :)
Hvala ti! :)
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Odg: 11-13.11.2010. Novi Sad
« Odgovor #5 poslato: 08. Novembar 2010. u 10:28 »
E drugari, priblizava se cetvrtak 11-ti, pa ja rekoh da proverim kakva je trenutna prognoza. Iskreno se nadam da je Pedjina prognoza i dalje na snazi :)
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: 11-13.11.2010. Novi Sad
« Odgovor #6 poslato: 08. Novembar 2010. u 10:52 »
Pa stvari su se malo promenile, imamo kišu ova tri dana, ne tako obilnu.

Od 11-og do kraja nedelje će biti pretežno sunčano i suvo sa temperaturama višim od proseka i kretaće se oko 17-18 stepeni.

Van mreže gabesz20

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: 11-13.11.2010. Novi Sad
« Odgovor #7 poslato: 08. Novembar 2010. u 12:06 »
Da to je to uglavnom kako se i videlo, promenljivo ovih dana, od cetvtrka par dana suvje, u cetvrtak sa suncanim intervalima sa temp oko 16-18 C.