Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Budimpešta, 03.12.-05.12.  (Pročitano 2940 puta)

Van mreže Sneško_Belić

  • **
  • Poruke: 816
  • Starost: 55
  • Lokacija: Čačak
Budimpešta, 03.12.-05.12.
« poslato: 24. Novembar 2010. u 07:59 »
Pa, eto, malo da procunjam da vidim kako je  :D
Naravno, treba mi prognoza za te dane ;)
Pozz svima!
Volim i sneg, ali ipak više volim mooooreeeee :D

Van mreže gabesz20

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Budimpešta, 03.12.-05.12.
« Odgovor #1 poslato: 24. Novembar 2010. u 10:32 »
Pa, eto, malo da procunjam da vidim kako je  :D
Naravno, treba mi prognoza za te dane ;)
Pozz svima!
Jaoo daleko je mnogo...sad kad bih ti pisao nesto to bi bila velika glupost, jer to bi bilo kao trazenje igle u senu pogotovo u ovakvoj ludoj situaciji kao sto ce biti ovaj period koji je ispred nas. Za dva, tri dana nesto okvirno cemo znati.

Van mreže Sneško_Belić

  • **
  • Poruke: 816
  • Starost: 55
  • Lokacija: Čačak
Odg: Budimpešta, 03.12.-05.12.
« Odgovor #2 poslato: 24. Novembar 2010. u 10:41 »
Ma, znam, znam, ali ja nestrpljiva da idem, pa to ti je! ???
Volim i sneg, ali ipak više volim mooooreeeee :D

Van mreže Sneško_Belić

  • **
  • Poruke: 816
  • Starost: 55
  • Lokacija: Čačak
Odg: Budimpešta, 03.12.-05.12.
« Odgovor #3 poslato: 30. Novembar 2010. u 20:01 »
Nemoj da me zaboravite!  :D
Volim i sneg, ali ipak više volim mooooreeeee :D

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Budimpešta, 03.12.-05.12.
« Odgovor #4 poslato: 01. Decembar 2010. u 10:58 »
Biće hladno, sa temperaturama oko nule, ujutru malo ispod, a preko dana malo iznad. Trenutno nema snežnog pokrivača, ali novi može lako da nastane koliko danas. Računaj na sigurne jutarnje mrazeve od -5 do -7 stepeni, a preko dana će možda da proviri preko nule, ali stidljivo. Padavine se očekuju do 3-eg, ali kasnije ide suvo vreme.

Budimpešta je na nekoj promaji, pa može da duvka prilično neprijatno. Nije za šetnju uz obalu Dunava, a Vaci je skup. Jesi snegoljubac, ali ne preteruj sa traženjem snega. Centar grada će biti očišćen, a ima dosta lepih parkova i u Budimu (više ga volim od Pešte, nekako je na brdima, pa me podseća na rodni kraj, na moj asteroid :D). Tu može da bude lepog snežića, za jednog malenog Sneška belića.

Lepo se provedi u Budapestu. Viszontlátásra!
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže gabesz20

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Budimpešta, 03.12.-05.12.
« Odgovor #5 poslato: 01. Decembar 2010. u 11:46 »
Jó utat Snesko Belic!:) Nisam te zaboravio Snesko nego nisam smeo da ti ista napisem konkretno kada je stvarno neizvesno bilo  do poslednjeg trenutka. No Ptprince ti je odgoviro ja nebi dodao nista. Srecan put i lep provod.

Van mreže Sneško_Belić

  • **
  • Poruke: 816
  • Starost: 55
  • Lokacija: Čačak
Odg: Budimpešta, 03.12.-05.12.
« Odgovor #6 poslato: 01. Decembar 2010. u 22:23 »
Jao, pa hvala vam lepo! :D Malo hladnoće neće smetati, mada moj suprug, kad je video temperature od -7, kao da ide u Sibir na -77! ;D
Hvala na lepim željama i (prprince) na informacijama! :D Obziorm da je već sve okićeno, jedva čekam da odem i budem deo te prelepe Božićne čarolije! Hvala vam puno!  :-*
Volim i sneg, ali ipak više volim mooooreeeee :D

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.207
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Budimpešta, 03.12.-05.12.
« Odgovor #7 poslato: 01. Decembar 2010. u 22:41 »
Srećan ti put i lepo se provedi !  :)

A što se tiče vremena kolege su naravno sve rekle  ;)
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Sneško_Belić

  • **
  • Poruke: 816
  • Starost: 55
  • Lokacija: Čačak
Odg: Budimpešta, 03.12.-05.12.
« Odgovor #8 poslato: 02. Decembar 2010. u 15:38 »
Hvala lepo, Kimi! :D
Volim i sneg, ali ipak više volim mooooreeeee :D

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Budimpešta, 03.12.-05.12.
« Odgovor #9 poslato: 06. Decembar 2010. u 12:34 »
Pregledao sam podatke za Budimpeštu za ovaj period. Prognoza je, prema njima, uspela. Pao je sneg, oko 4 cm, vreme se zadržalo suvo, minimalne su bile u opsego do -9, a maksimalne temperature su bile tik iznad nule, ne više od 2 stepena.

Sneško, je l' tebi ovo izgledalo kako treba? Meni jeste, ali ja nisam važan - važan je tvoj izlet.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Sneško_Belić

  • **
  • Poruke: 816
  • Starost: 55
  • Lokacija: Čačak
Odg: Budimpešta, 03.12.-05.12.
« Odgovor #10 poslato: 06. Decembar 2010. u 13:32 »
Da, upravo tako! Na putu ka Budimpešti (u petak) padala nam je kiša, koja već negde oko 13h stala. Vikend je bio sunčan, sa malo oblaka i hladan. Noćna temp. je bila baš tako, -8, -9, a dnevna je išla do +2. Bravo, svaka čast i hvala! :) Naravno, to vreme je maksimalni iskorišćemo! ;)
Volim i sneg, ali ipak više volim mooooreeeee :D