Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: KRUŠEVAC 15 i 16. Januar  (Pročitano 1606 puta)

Van mreže knezzlatko

  • *
  • Poruke: 10
  • Starost: 64
  • Lokacija: Zrenjanin
KRUŠEVAC 15 i 16. Januar
« poslato: 14. Januar 2011. u 07:51 »
  Pregledao bih košnice sa pčelama za vikend. Kakvo me vreme očekuje ? Potrebno mi je sunčano i mirno vreme.
Nisam verovao dok nisam video, a kad sam video, nisam mogao da verujem

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: KRUŠEVAC 15 i 16. Januar
« Odgovor #1 poslato: 14. Januar 2011. u 08:40 »
Sutra moguća kiša i vetar u blagom pojačanju tokom dana. U nedelju nešto hladnije ali bez padavina!
To je neka moja prognoza, e sad, sigurnije bi bilo da neko od iskusnijih članova da prognozu! ;)

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.205
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: KRUŠEVAC 15 i 16. Januar
« Odgovor #2 poslato: 14. Januar 2011. u 10:03 »
^^ ^^ Tako je Ljubiša sutra od sredine dana pojačanje zapadnog i severozapadnog vetra uz priticanje hladnoh vazduha na visini sa severoistoka.Moguća je i kiša,mada čini mi se verovatno istočnije,tako da bi Kruševac ostao uglavnom suv.

U nedelju hladnije ali suvo.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže gabesz20

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: KRUŠEVAC 15 i 16. Januar
« Odgovor #3 poslato: 14. Januar 2011. u 10:21 »
Pa pazi sutra nikako jer od poslepodneva je moguca prolazna kisica, uz to severozapadnog vetra ce biti! Nedelja je bolja posto ce suncanih intervala biti, kise najverovatnije nece, na zalost severozapadni vetar ce biti prisutan. Pazi ovako ako ti nije hitno a mozes vikend da odlozis i da odradis to u ponedeljak to ti je najbolja opcija. Trenutno se za ponedeljak crta milina od vremena...suncano, bez padavina, mirno skoro bez vetra, temp 10-12 C. Eto to je to sto se trenutno da videti. Ako bude nekih promena ja cu tu napisati!

Van mreže knezzlatko

  • *
  • Poruke: 10
  • Starost: 64
  • Lokacija: Zrenjanin
Odg: KRUŠEVAC 15 i 16. Januar
« Odgovor #4 poslato: 14. Januar 2011. u 12:26 »
 :-* Hvala, može da se odloži za od nedelje.
 Pozdrav svima !
Nisam verovao dok nisam video, a kad sam video, nisam mogao da verujem

Van mreže gabesz20

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: KRUŠEVAC 15 i 16. Januar
« Odgovor #5 poslato: 16. Januar 2011. u 12:03 »
Nista se proemnilo nije, sutra idealno vreme, bez trunke oblaka, bez vetra, ko prolece:) Srecan rad!

Van mreže knezzlatko

  • *
  • Poruke: 10
  • Starost: 64
  • Lokacija: Zrenjanin
Odg: KRUŠEVAC 15 i 16. Januar
« Odgovor #6 poslato: 17. Januar 2011. u 20:59 »
  Posao je odrađen, zahvaljujem vam se zajedno sa pčelama na podršci, drago mi je što ovo funkcioniše. Vraćam se za Zrenjanin, pa do sledeće potrebe primite puno pozdrava.
  Pčele treba čuvati, jer " kad pčele nestanu, nestaće i ljudi "  :-*
Nisam verovao dok nisam video, a kad sam video, nisam mogao da verujem