Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sjenica- 7,8 Maj  (Pročitano 1176 puta)

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Sjenica- 7,8 Maj
« poslato: 05. Maj 2011. u 20:57 »
Zanima me kakvo se vreme ochekuje u Sjenici odnosno na Sjenichkom ili Uvachkom jezeru to je malo ispred same Sjenice ali ne verujem da je to neka bitna razlika...

Ja sam planirao da idem u nedelju malo na pecanje,jel sam ochekivao da ce biti tada toplije i sa vishe  :sun e,sad vidim da mozda nece biti bash tako,pa bih vas zamolio da mi predlozite koji dan ce biti bolji i lepshi za ribolov u Sjenichkom kraju, subota ili nedelja ? I kakve se temp. ochekuju ?

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Sjenica- 7,8 Maj
« Odgovor #1 poslato: 06. Maj 2011. u 09:49 »
Sticajem okolnosti, pratim jugozapadnu Srbiju (tačnije Zlatibor) za sledeću nedelju (ptprinčić ide na rekreativnu). Mislim da su to dva najbolja dana za pecanje, naročito sutrašnji, jer će biti najtopliji (do recimo 16-17 stepeni). Očekujem vedra jutra sa prizemnim mrazem, lokalno i sa mrazem i na 2 metra visine iznad tla (u mrazištima), dnevni razvoj oblačnosti, a pojava lokalnih padavina će biti relativno retka i ne obilna. Ne isključujem ni grmljavinu, ali ako je i bude, biće je u simboličnim količinama. Nedelja popodne treba da bude dobra za povratak kući, jer sledi relativno hladan ponedeljak.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Sjenica- 7,8 Maj
« Odgovor #2 poslato: 06. Maj 2011. u 11:53 »
Ok.Hvala...

Samo josh ako moze kolike ce biti maksimalne temperature za Sjenicu u nedelju?

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Sjenica- 7,8 Maj
« Odgovor #3 poslato: 06. Maj 2011. u 13:45 »
Možda stepen-dva niže nego u subotu, što će reći do 15 stepeni.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...