Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: prognoza paralija 7 septembar do 31 septembar  (Pročitano 23806 puta)

Van mreže gorangorcic

  • Poruke: 1
prognoza paralija 7 septembar do 31 septembar
« poslato: 21. Jun 2016. u 11:02 »
prognoza paralija 7 septembar do 31 septembar
Ja sam SEO guru, pa su mi skinuli link.

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.317
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: prognoza paralija 7 septembar do 31 septembar
« Odgovor #1 poslato: 21. Jun 2016. u 13:36 »
Dobar dan, ćao, pozdrav za novog člana!

Prognozu za septembar u junu mesecu "može" da ti saopšti samo neki vidovnjak  ;)
Da si pitao za juli pa bi bilo veoma, veoma nepouzdano a o septembru ne vredi ni pričati.

Van mreže savosavic

  • Poruke: 1
Odg: prognoza paralija 7 septembar do 31 septembar
« Odgovor #2 poslato: 22. Jun 2016. u 10:58 »
ja sam video na nekim sajtovima ima za 90 dana da se izbacuje
Ja sam SEO guru, pa su mi skinuli link.

Van mreže Liki

  • ***
  • Poruke: 2.894
  • Starost: 32
  • Lokacija: Crepaja
Odg: prognoza paralija 7 septembar do 31 septembar
« Odgovor #3 poslato: 22. Jun 2016. u 11:18 »
 ^^ postoji meseca dana unapred pa i više, ali sve su to nagađanja. Približno tačna prognoza je moguća do 5 dana unapred i to je maksimalno, pa čak i tada su moguće promene. Kada bude blizu taj termin javi se i neko će ti svakako napisati kakvo vreme možeš da očekuješ od 7mog pa do kada se bude moglo sa većom sigurnošću prognozirati. :)

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.973
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: prognoza paralija 7 septembar do 31 septembar
« Odgovor #4 poslato: 22. Jun 2016. u 15:01 »
Coveku nije bilo tesko da napravi tri profila - savosavic, gorangorcic i lenalenkic... mozda bude jos neki u toku dana  :rofl:

Van mreže Miki

  • ***
  • Poruke: 2.821
  • Starost: 27
  • Lokacija: Beograd - Bele vode (Žarkovo)
Odg: prognoza paralija 7 septembar do 31 septembar
« Odgovor #5 poslato: 22. Jun 2016. u 15:19 »
Čini mi se da zapravo dotični "gorangoric" i "savosavic" te i "lenalenkic" zapravo uopšte nisu tri različite osobe već jedna, drugo u pitanju je obična reklama jer im u potpisu profila ima link sa vezom ka drugim sajtovima. Apelujem na admine da banuju ovakve profile jer prave čist spam na forumu.  :fight:

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: prognoza paralija 7 septembar do 31 septembar
« Odgovor #6 poslato: 22. Jun 2016. u 15:25 »
Lik je baš originalan bio dok je smišljao imena :D 

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: prognoza paralija 7 septembar do 31 septembar
« Odgovor #7 poslato: 22. Jun 2016. u 17:13 »
 ^^ Ali najjace na profilu lenalenkic dole u potpisu napisao ja volim da budem jak... l :rotf:  :smoke: :bann:

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
prognoza paralija 7 septembar do 31 septembar
« Odgovor #8 poslato: 22. Jun 2016. u 21:11 »
Savo, pogrešno su te učili SEO, ovde ćeš dobiti samo no-follow link, ali ako priznaš da si napravio profile samo zbog link building-a, neću te banovati, čak možda dobiješ i neki besplatan savet oko off-site optimizacije. :)
« Poslednja izmena: 22. Jun 2016. u 21:21 Stefano »

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.317
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: prognoza paralija 7 septembar do 31 septembar
« Odgovor #9 poslato: 22. Jun 2016. u 21:19 »
Čini mi se da zapravo dotični "gorangoric" i "savosavic" te i "lenalenkic" zapravo uopšte nisu tri različite osobe već jedna, drugo u pitanju je obična reklama jer im u potpisu profila ima link sa vezom ka drugim sajtovima.
Apelujem na admine da banuju ovakve profile jer prave čist spam na forumu.  :fight:

Sasvim se slažem, iz mog odgovora "lenilenkic" se vidi koliko cenim takav pristup na forumu.

Ajd' da i Vama/tebi kao novom članu napišem isti početak komentara kao i članu koji je u svojoj prvoj poruci na forumu odmah "s' neba pa u rebra" pitao za prognozu za Paraliju za septembar

Dobar dan, ćao, pozdrav za novog člana!

Neko bi pomislio da je normalno da se nov(a) član(članica) u prvoj poruci ili kratko predstavi ili napiše bilo kakav uvodni komentar umesto npr. zahtevanja prognoze za 3 meseca unapred ili pitanja u vezi tvrdnje koja ničim nije potkrepljena/dokazana, ali OK -svako bira način kako će da "nastupi" na forumu a mi stariji možemo da odgovorimo u stilu "kakvo pitanje takav i odgovor"  ;)

Sada, nakon dobrodošlice, evo mog amaterskog odgovora jer se pored nekoga ko tvrdi da je globalno zagrevanje počelo osećam kao potpuni amater tj. nisam obavešten (odakle li mi je ovo poznato  :hm: ) da je "globalno zagrevanje" počelo:

verovatno će prvo biti "poplavljen" vrh Zvezdare i Košutnjak  :D
Mislim da je moj odgovor pouzdan isto koliko i tvrdnja da je globalno zagrevanje počelo  :hm: a kao "staromodan" čovek volim da vlastite imenice pišem velikim početnim slovom u svim prilikama pa svakako i na ovom forumu (ali to možda nije "in").

Oglasio se i cenjeni administrator  :) i ja to svakako pozdravljam, tema je idealna za njega -neću da ga javno hvalim ali zna Stefano da se ja ne šalim i da su pohvale iskrene (kada je SEO u pitanju).

Savo, pogrešno su te učili SEO :) ovde ćeš dobiti samo no-follow link, ali ako priznaš da si napravio profile samo zbog link building-a, neću te banovati, čak možda dobiješ i neki besplatan savet oko off-site optimizacije. :)

Stefano, nisam siguran da "osoba sa tri različita imena" zna razliku između Follow i No Follow linkova (verovatno će biti razočaran kada pročita tvoj odgovor sa objašnjenjem da može samo da dobije No Follow link) ali mislim da ne treba omogućiti ni No Follow jer mogu (ne znači i da će to sigurno biti) malkice da poboljšaju refferal traffic nekome ko to svojim postupcima nije zaslužio (sam nastup te osobe, sa tri različita profila, dovoljno govori).
Sasvim je druga stvar kada neko ko je vrlo aktivan član ovog foruma, koji redovno objavljuje korisne postove uz dosta slika aktuelnih vremenskih prilika, u potpisu ostavi link ka sajtu firme koja je svetski poznata i kojoj nikakva "reklamica" (a naročito No Follow link) nije potrebna na ovom forumu (ista firma je "milion" puta bila spomenuta na ovom forumu). Ovo ipak nije moja specijalnost a nisam ni administrator tako da ovim završavam moj komentar.
« Poslednja izmena: 22. Jun 2016. u 21:35 Profiamater »

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: prognoza paralija 7 septembar do 31 septembar
« Odgovor #10 poslato: 22. Jun 2016. u 23:27 »
Sasvim je druga stvar kada neko ko je vrlo aktivan član ovog foruma, koji redovno objavljuje korisne postove uz dosta slika aktuelnih vremenskih prilika, u potpisu ostavi link ka sajtu
Razlika između ozbiljnog i diletantskog pristupa SEO-u je u kvalitetu sadržaja, bilo da je u pitanju on-site (tehnički SEO + sadržaj) ili off-site (građenje linkova). Pre nekoliko godina top pozicije na Google-u mogao si da dobiješ uz pomoć tehnika koje su sada deo black hat prakse (na primer keyword stuffing, cloacking, link farms, comment spam...), ali je Google dosta toga sasekao promenom algoritma (Panda i Penguin updates). Ne impliciram da je Sava/Goran/Lena, ili kako se već stvarno zove, nužno diletant - možda je čovek početnik pa se malo zaleteo, zbog toga sam i ostavio mogućnost da se sam javi i kaže "e ljudi, hteo sam da nabacim par linkova za sajt, izvinite što sam pokušao da vas zeznem". :)