Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 546526 puta)

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #2060 poslato: 06. Februar 2017. u 14:03 »
 ^^ Mene je podsetilo na ono kad od svih prozora lopta pogodi jedini bez rešetke  :grin:

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #2061 poslato: 21. Februar 2017. u 16:47 »
Rezervni golman petoligaša Saton Junajteda, Vejn Šo,  na jučerašnjem meču osmine finala protiv Arsenala...CAR!!!

https://www.facebook.com/BBCLondon/videos/10155188202630982/?hc_ref=NEWSFEED

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2062 poslato: 21. Februar 2017. u 22:29 »
Kakav spektakl na Etihadu  :worthy: Steta sto ga ne zavuce sad Falkao za 5:4... A i mec Leverkuzena i Atletiko Madrida ima dosta golova za sada 6...

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2063 poslato: 22. Februar 2017. u 00:43 »
Kakve utakmice danas. Gledao sam Atletiko naravno, ali cujem od svih da je Siti-Monako takodje bila brutalna. 14 golova na 2 meca. Atletiko bar jos 3 lagano mogao da da. Primio glupo drugi gol, ali su odigrali fantasticno, kako je Gameiro trcao kontre i uopste odigrao. Na kraju naravno moj omljeni igrac Ninjo stavlja vrhunski tacku na mec. Usput strasna utakmica i strasan Toresov gol je bio protiv Selte pre 2 kola, pogledajte na internetu, i Karaskov je bio dobar.

Sutra RTS prenosi, znaci 2 gola  maksimum ukupno na oba meca. Doduse uzdam se u Sevilju i Sampaolija, sa njima nikada nije dosadno, uvek idu na golove, slicno kao Rajo(Rayo Vallecano) prosle sezone, samo sto su imali ipak mnogo slabiji igracki kadar, pa su se naprimali golova koliko hoces i ispali. Npr. dali su 10 golova vise od Viljarreala koji je bio 4. ali su i primili cak 40 vise!

Uglavnom  bravo Atleti za odlicnu partiju, idemo do kraja ove godine ako bog da. Dizanje forme u pravom trenutku, jos da se izbace jeftine greske, kada se uvuce i nervoza, i mozemo da ocekujemo odlicnih nekoliko meseci sad u najbitnijem delu sezone i u prvenstvu i u LS. Sledeca je Barsa za vikend, to mora da se dobije. Aliron, Aliron!!!

Nadamo se dobrim mecevima i sutra.

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #2064 poslato: 23. Februar 2017. u 16:33 »
Jedna zanimljiva priča sa svetskog prvenstva u kros-kantri skijanju:

http://www.b92.net/sport/zimski/trcanje.php?yyyy=2017&mm=02&dd=23&nav_id=1233482

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.317
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #2065 poslato: 24. Februar 2017. u 21:23 »
Svakako nisam ni navijač ni simpatizer Real Madrida (generalno, iako sada mislim na košarkašku sekciju) ali ne smeta mi  ;) što je u 1. četvrtini Real "pregazio" Darušafaku,
a 19 poena Ljulja u ovoj četvrtini je zaista ...  :worthy:

Uniks na poluvremenu ima +7 protiv Panatinaikosa u Atini, mislim da im neće biti lako da pobede u Atini... ali mi to svakako ne bi smetalo  ;)

P.S. Dobro je što je Partizan sa jedva skrpljenim timom uspeo da dobije Zadar (teškom mukom, 5 sekundi pre kraja i to nakon što je primio 2 vezane trojke u poslednjem minutu i sa +5 došao na -1) i tako maltene osigurao bar 3. mesto (naročito što Budućnost u poslednjem kolu gostuje Zvezdi), bolje je da u polufinalu ne igraju Zvezda-Partizan -lepše će biti finale ako Partizan prođe Cedevitu (neće biti lako), uz "podrazumevan"  ;) plasman Zvezde u finale.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2066 poslato: 24. Februar 2017. u 21:37 »
Profi ti bas volis Evroligu  :)
Da Partizan sjajnu pobedu ostvario, svaka cast Lukovicu i on je bio bolestan i imao smrtni slucaj u porodici i dodje posle sahrane i odigra ovakav mec sta reci osim jedno veliko bravo   :) Kao navijac Partizana mislim da imamo vece sanse u polufinalu sa Zvezdom jer se igra na 2 pobede ali za srpsku kosarku je najbolje da finale bude Partizan-Zvezda...

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.317
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #2067 poslato: 24. Februar 2017. u 22:04 »
Profi ti bas volis Evroligu  :)

Da, pratim redovno. Gledam košarku više nego fudbal iako imam oko 25 godina "staža" na fudbalskim stadionima -ali situacija u našem fudbalu je takva da me na stadionu nema maltene 10 godina (inače bih imao veći "navijački staž").

Pre početka Evrolige 2016/2017 sam bio na Kritu gde su na turniru igrali Olimpijakos i Zvezda -Olimpijakos je lagano "pregazio" Zvezdu koja je u tom momentu bila daleko od bilo kakve dobre forme (tim nije bio "uhodan", nakon odlaska čak 6 igrača nakon prethodne sezone). Bio sam na tribini sa "najvatrenijim" navijačima Olimpijakosa i bilo je vrlo prijatno zbog "bratskih odnosa" ova dva kluba -dobih razne poklončiće od njihovih navijača (a nekada sam na gostovanjima u inostranstvu imao mnogo veće šanse da dobijem batine  ;)) i tada sam u šali rekao da očekujem u "Top 8" u četvrtfinalu duel Oli-Zvezda. Tada je to delovalo kao naučna fantastika jer nije izgledalo da bi Zvezda uopšte mogla da "primiriše" plasman među 8 najboljih ali trenutno je taj plasman sasvim realan a čak može i da se desi da u četvrfinalu tj. u borbi za "Final 4" igraju baš Olimpjakos i Zvezda (npr. Oli bude 3. a Zvezda 6.)...

Dok sam ja ovo pisao Uniks je u Atini "uspeo" da ispusti prednost od +9 koju je imao u poslednjoj četvrtini...
Još 7 sekundi do kraja, Uniks ima +2 nakon pogođenih sl.bacanja...
Samo da ne prime trojku u preostalih 7 sekundi...
Haaaaa ... Uniks je primio trojku u poslednjoj sekundi... Pao je poslednji put vodio u 12. minutu ... i potom, baš kada treba (što se njih tiče) -bukvalno na samom kraju utakmice.

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2068 poslato: 02. Mart 2017. u 22:48 »
Au kakav pad Toresa. Izgledalo je lose. Ocekujem i nadam se dobrim vestima.   :cry: :cry::oboze:

https://www.youtube.com/watch?v=ALJpSGiOZO8

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2069 poslato: 02. Mart 2017. u 22:55 »
Gledao i ja utakmicu cekao dvojku ali kada se ovo desilo to vise nije bilo bitno... Stvarno strasan pad, odmah ostao bez svesti...
Atlético Madrid have tweeted a statement saying that Torres has made it to the hospital and been diagnosed with a “traumatic brain injury,” and that he’ll stay overnight there to be monitored. More on this as it comes.

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.317
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #2070 poslato: 03. Mart 2017. u 23:30 »
Završilo se još jedno kolo Evrolige, bilo je zanimljivih mečeva i iako po sportskim sajtovima uglavnom vidim tekstove o tome kako je "šteta" (zbog srpskog predstavnika) što je Uniks u produžetku izgubio od Efesa (taj isti Uniks sam u prethodnom kolu i ja spomenuo -kada je izgubio nakon +9 u poslednjoj četvrtini protiv Panat.) i da "nije dobro" što je Darušafaka pobedila ... ipak bih istakao jednu stvar koja nije vezana ni za novu pobedu Zvezde (četrnaestu ove sezone):

Barselona je prvu četvrtinu, kao domaćin ekipi CSKA, izgubila 29:4!!!
To je apsolutni rekord (u "negativnom" smislu) što se tiče broja poena koji je Barselona postigla u jednoj četvrtini bilo kada u Evroligi a razlika od 25 poena je rekord za bilo koju četvrtinu koju je Barselona odigrala u Evroligi u ovom veku (preko 1300 "četvrtina").
Trenutna tabela je veoma zanimljiva i što se tiče borbe za sam vrh (mada su prva 4 tima sigurna što se tiče plasmana u TOP 8) i što se tiče plasmana od 5. do 8. mesta jer razlika između 5. i 9. mesta (a 9. mesto nakon 30. kola je praktično "najgore") je samo dve pobede...

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.992
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #2071 poslato: 04. Mart 2017. u 12:38 »
Procene za veceras? :) Niko nista heheh  - 1:2 tacan rezultat ;)


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2072 poslato: 04. Mart 2017. u 14:36 »
 ^^ Tako je risbo 1:2 i ja mislim da ce biti taj rezultat  ;)

Ali kakav propust sudije da da crveni karton jednom igracu Bornmuta(ne znam mu ime) i Ibrahimovicu... Ladno im nista nije dao... Ovo sto uradio ovaj iz Bornmuta je za suspenziju do kraja sezone pa i vise i godinu dana nije mu velika kazna...A za Ibru realno 2 do 3 utakmice a realno njega je nagazo namerno na glavu ovaj iz Bornmouta pa je bio isprovociran i lakat u glavu je bila Ibrina osveta... Stvarno strasne greske sudije...

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2073 poslato: 04. Mart 2017. u 16:46 »
Posle duzeg vremena odlucih da odgledam Junajted. Smesno je to da oni u drugom poluvremenu do pre 5 minuta pre kraj sansu nisu stvorili, a celo poluvreme nijednu izglednu, jedino sto se odbila lopta Pogbi na nogu, ali to nije bila akcija nego sreca. I to sve sa igracem vise, kod kuce protiv Bornmuta. Sudija katastrofalan, pa  ono je za minimum godinu dana, mada bi mu ja dao vecnu suspenziju. Pa covek je namerno skocio kramponima na glavu Ibrahimovica dok je ovaj lezao. To je pokusaj teske telesne povrede. Start za zatvor. Mogao je oko da mu iskopa i da mu smrska lice, o ovim manjim povredama tipa lomljenje jagodicne kosti i nosa nece ni da pricam.

Derbi 2-0 cisto subjektivno. Ajde Zvezdo molim te.

Mada me je cela ta prica oko sudjenja iznervirala i dizu se tenzije, cak su se i ostali klubovi umesali sto se tice sudjenja. Ne kazem da su pogresno nesto rekli ili da je Terzic u pravu(nije on taj koji treba da odlucuje ko sudi, daleko od toga) ali nisu ni oni ti koji treba da se mesaju i da dizu tenziju, a pritom jos niko ni zvanicno ni nezvanicno nije odgovorio na pitanje. Zasto je doslo do zamene sudija? Zasto nije ostao Mazic ili zasto nije vec od samog pocetka delegiran Vujovic? Tako bi bile izbegnute sve polemike oko ovoga. Ovako svako svakog napada, a odgovora za postupak jos uvek nema i situacija ne vodi nigde dobro.

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2074 poslato: 04. Mart 2017. u 18:35 »
1-0 idemooo

Van mreže Mile94

  • Moderator
  • **
  • Poruke: 1.754
  • Starost: 29
  • Lokacija: Mošorin
Odg: Sport
« Odgovor #2075 poslato: 04. Mart 2017. u 19:03 »
Da se i ja jednom ukljucim u ovu temu. :) ja kao veran navijac crvene zvezde nemam taj osecaj zadovoljstva ovim vodjstvom... lopta je vidno bila dosta van terena. Sto se tice same igre oba tima, s' vremena na vreme to nije izgledalo lose, ali nije nista spektakularno. U svakom slucaju, nadam se da ce biti jos golova u drugom poluvremenu i da ce pobedu odneti onaj tim koji to bude zasluzio.

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2076 poslato: 04. Mart 2017. u 19:53 »
Tako nam i treba kad celo poluvreme spavamo.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2077 poslato: 04. Mart 2017. u 22:47 »
Realno utakmica je bila sra?e... Sto se tice prvog gola, ode lopta u Zemun... I nije aut... Verujem da ovo nije namerna greska narocito jer sam gledao danas MJ-Bornmut i sudije grese ali brate svaki derbi nesto sudija pogresi...Mislim da Mazic samo jednu utakmicu nije nista pogresio u derbijma u poslednjih 10 godina.... Hteo sam lep fudal da gledam ali ocigledno je kvalitet sve losiji...Kad se setim do pre 10ak godina se jedan Milan osvajac LS te godine mucio sa Zvezdom pa i Bajern pa 2003. godine niko nas nije pobedio na domacem terenu u Ligi sampiona a i gostima smo igrali dobro iako sve tri izgubili... A sad kao da smo tim iz 5. lige u odnosu na te ekipe... Kao neko ko voli sport razocaran sam derbijem pre svega kvalitetom utakmice ali i rezultatom jer je sudijska greska uticala na to... 2 pasa i faul, 2 pasa i greska... To je najbolji opis danasnje utakmice...

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.992
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #2078 poslato: 04. Mart 2017. u 23:39 »
Mislim da po vidjenom niko nije zasluzio da pobedi! Svaki derbi sve ocajniji,0-2 je postao standard..
Ali prosto je neverovatno da se jedan klub konstantno potpomaze od strane arbitara.To nije jednom vec 101om.Ne pamtim kada je u derbiju ostecena Zvezda,dok nas Grobare malo malo pa osakate  :ranting: Ili crveni,ili penali(za nas 22GODINE nije dosudjen)ili ovako gde lopta izadje 30cm van  :hm: Jbg ipak je to Drzavno mezimce  :grin:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2079 poslato: 08. Mart 2017. u 22:48 »
Aca informacija kaze jeste li svesni cega smo svedoci!? Ovo sve objasnjava...Kakav spektakl! E posle 4:0 da prodjes tako sto pobeds 6:1 i das 3 gola u poslednjih 7 minuta.... Ali zasluzeno PSZ se povuko i odigrao pi....
Svaka cast i Dortmundu potpuno zasluzeno su prosli i igrali veoma lep fudbal u obe utakmice...