Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Boda Tajson moderator!  (Pročitano 7392 puta)

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Boda Tajson moderator!
« poslato: 05. April 2006. u 14:04 »
S'obzirom da je logo za forum radio licno Boda Tajson.  Ovom prilikom mu se zahvaljujem i postavljam ga na mesto moderatora i to ne slucajno na ovom podforumu. To je jedan od najvecih spamera u Srbiji, a i ceo svoj zivot je posvetio borbi za prava puzeva.  :lol:

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Boda Tajson moderator!
« Odgovor #1 poslato: 05. April 2006. u 14:15 »
Trebace ti puno moderatora da ovaj forum procistis od mojih komentara. Jos kad dovedem Che-a...  



edit: nikad ti necu oprostiti sto si mi obrisao temu  :shock:
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Boda Tajson moderator!
« Odgovor #2 poslato: 05. April 2006. u 16:30 »
Pa naravno da sam te obrisao kada si u aktuelnim vremenskim prilikama pricao o puzevima, a u zanimljivim meteo fotografijama si stavio sliku gole zenske  :lol:  :lol:

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Boda Tajson moderator!
« Odgovor #3 poslato: 06. April 2006. u 02:43 »
Evo ga i dokaz! Uradio si backup secas se?  :lol:  :lol: