Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Noćni život i kulturne manifestacije u NS i BG!  (Pročitano 3962 puta)

Van mreže Dasa

  • *
  • Poruke: 365
  • Lokacija: Novi Sad, Liman IV
Noćni život i kulturne manifestacije u NS i BG!
« poslato: 21. Januar 2007. u 17:30 »
Evo ovde pisite kad i gde je koji happening! :D  :thx:
Pa da se malo i kulturno uzdizemo! :D
« Poslednja izmena: 09. Februar 2012. u 13:21 Stefano »

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.474
  • Lokacija: Novi Beograd
Nocni zivot i kulturne manifestacije u NS i BG!
« Odgovor #1 poslato: 20. Februar 2007. u 18:24 »
Vidim ovu temu niko ne azurira...evo sta je meni interesantno vezano za nocni zivot, za ovu nedelju

cetvrtak 22.2.2007 club Andergraund vece sa komercijalnom muzikom (disco house i tako to)
petak 23.2.2007 Green bar (Ada Ciganlija) muzika 90-tih (ono fazon La Bouche, ICE mc i slicno)

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.474
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Nocni zivot i kulturne manifestacije u NS i BG!
« Odgovor #2 poslato: 06. Avgust 2007. u 13:45 »
Sto je tema zamrla, nismo valjda omatorili...

Evo sto se tice mesta za popiti kaficu uvece (a i tokom dana) preporucujem Costa Coffee u Njegosevoj. Otvoren je pre par dana, u pitanju je engleski lanac self service kafeterija www.costa.co.uk mislim da je to njihov jedini lokal u EX YU a verovatno i u ovom delu Evrope. Znaci samoposluzivanje je u pitanju, nema konobara koji ti donose. U pitanju je italijanski espresso na mnogo nacina sa dosta ukusa... Recimo da je srednja porcija sasvim dovoljna. Ja sam probao Iced Caffe Vanila Latte i odlicna je... (mada bila bi jos bolja da ima ukus instant kafe a ne espressa :))

Van mreže pavlovic

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 4.535
  • Starost: 38
  • Lokacija: Chicago, Illinois
Odg: Nocni zivot i kulturne manifestacije u NS i BG!
« Odgovor #3 poslato: 06. Avgust 2007. u 15:00 »
Slicnu stvar je napravila i Grand kafa u Knezu i Vasinoj,al me to samoposluzivanje nervira jer sam smotan.Malo je falilo da mi ispadne posluzavnik.A i niko ne menja pepeljare(bar nisu moju),tako da je to jos jedan minus.Cuo sam da se otvorio lokal Kosta kafa ali jos nisam isao.Sto se tice asortimana ovo grandovo nije lose...Jos jedan minus se odnosi na enterijer-sve mi deluje nekako sterilno.
Sto se tice diskoteka i klubova,volim ih samo kad ima puno poznatih ljudi ili kad je privatna zurka,jer se unervozim kada je oko mene gomila osoba koje ne poznajem. 8)

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.474
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Nocni zivot i kulturne manifestacije u NS i BG!
« Odgovor #4 poslato: 07. Avgust 2007. u 00:48 »
video sam Grand pleasure lokale, ali nisam ulazio, i nisam znao da je samoposluzivanje.

Inace preporucujem caffe na Kosutnjaku na ski stazi, idealan za uzivanje u dvoje dok pada mrak... lokal sa najboljim pogledom u Beogradu, uz naravno eksluzivni Langouste restoran koji gleda sa Kosancicevog Venca na Savu, Brankov most i Novi Beograd

Van mreže pavlovic

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 4.535
  • Starost: 38
  • Lokacija: Chicago, Illinois
Odg: Nocni zivot i kulturne manifestacije u NS i BG!
« Odgovor #5 poslato: 18. Novembar 2007. u 23:51 »
Odveli me pretprošlog petka u Majdan.Nekako mi je sterilno mesto...

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.474
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Nocni zivot i kulturne manifestacije u NS i BG!
« Odgovor #6 poslato: 19. Novembar 2007. u 13:09 »
Caffe Majdan na Senjaku??? jel na to mislis? meni je ok. mesto.

Van mreže pavlovic

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 4.535
  • Starost: 38
  • Lokacija: Chicago, Illinois
Odg: Nocni zivot i kulturne manifestacije u NS i BG!
« Odgovor #7 poslato: 19. Novembar 2007. u 18:05 »
Da,na to mislim.Nije loše kao prostor,ali nekako mi je sve isuviše upeglano...

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.474
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Nocni zivot i kulturne manifestacije u NS i BG!
« Odgovor #8 poslato: 20. Novembar 2007. u 01:07 »
takvi su svi fancy lokali ;)

Inace jedno od mesta koje preporucujem za kafu... ima bezbroj ukusa, stalno probam neku novu, je Jazz cafe na Obilicevom Vencu... ekstra mesto, uz OK.NO najbolji lokal na Obilicevom Vencu.

A preporucujem svima da probaju Matt Slide koktel na splavu Cruise u bloku 70. Koktel je kao neko cokoladno mleko sa alkoholom, jel se seca neko Benka? e kao Benko sa alkoholom... extra je, inace imaju bezbroj koktela, posto su pravi koktel bar. Meni se najvise svidjaju ti mlecni kokteli.