Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?  (Pročitano 10242 puta)

Van mreže Freddy

  • **
  • Poruke: 953
  • Starost: 45
  • Lokacija: Beograd
Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« poslato: 07. Mart 2007. u 01:34 »
Ova tema postoji na puno foruma, pa što ne i ovde?
Ja duuugooo vremena nisam igrao ništa, iako sam imao pristup svim najnovijim igrama, ali od pre par dana sam se navukao na Galactic Civilizations 2. Opasna igra za ljubitelje poteznih strategija!

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #1 poslato: 07. Mart 2007. u 11:14 »
Ja uglavnom volim sportske igre mada volim ponekad da igram strategije i simulacije, pa i pucačine. Uglavnom uvek igram po jednu igru retko kada više istovremeno. Trenutno igram Pro Evolution Soccer 6. To je inače najbolji fudbal trenutno za PC igrice. Ko nije igrao ili igra glupu fifu nek proba ovo. Ne može se porediti sa fifom po realnošću.
Inače ja sam malo uvrnut što se tiče igrica pa sam jedno vreme igrao Train Simulator. Znači sediš u stolici i upravljaš vozom.  ;D
Jel zna neko jel postoji neka igrica sa meteorološkom tematikom?

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #2 poslato: 07. Mart 2007. u 12:30 »
ja volim Need for Speed, i stari hot pursuit 2 (extra igrica, celo leto 2003 sam je igrao) i novije underground 1 i 2, ali ih dugo nisam igrao...

Inace leti burazer i ja volimo da furamo 18 WOS accros America, inace to je simulacija voznje kamiona, meni se svidja, kranje opustena igrica.

Dugo vremena doduse nisam igrao nista...obaveze ne dozvoljavaju taj luksuz ;)

Citat
Jel zna neko jel postoji neka igrica sa meteorološkom tematikom?
Za sada najblize tome sto sam video je Sim City, kada biras kako ces da unistis grad ima mogucnost da izaberes uragan ;)
A i secam se na starom Need For Speed 4 kojeg sam igrao leta 1999 na playstationu bila je mogucnost da izaberes kakvo ce vreme biti, pa u jednoj stazi secam se, kada podesis lose vreme, bude u toku jedne trke i snega, i kise , i grmljavine, to mi je bilo uzivanje da vozim...

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #3 poslato: 07. Mart 2007. u 14:11 »
Ja sam se neko vrijeme bio navukao na igrice. Jedno 3-4 godine se nisam vadio sa igrica. Ne mogu sjetiti koje sam sve igrice igrao. U zadnjih pola godine sam potpuno prestao da ih igram. Zadnje PC igre koju sam igrao ljetos su bile Hearts of Iron 2 i Battle for Middle Earth 2.


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #4 poslato: 07. Mart 2007. u 15:14 »
Stefano ova 18 WOS accros America jel to sumulacija? Voleo bih da je nabavim

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #5 poslato: 07. Mart 2007. u 15:26 »
Poslednje sto sam igrao je bio Age of Empires II pre 3-4 godine. Od tada nista, sem jako malo NFS  i Worms
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže COJA

  • **
  • Poruke: 1.603
  • Starost: 36
  • Lokacija: Osijek/Gradište
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #6 poslato: 07. Mart 2007. u 19:44 »
Empire Earth 2, fenomenalna strategija, bolja od Age of Empires  2 puta

Van mreže sfinga

  • *
  • Poruke: 23
  • Lokacija: Beograd; Srbija
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #7 poslato: 07. Mart 2007. u 21:50 »
Sada cete se smejati, ja volim: Platypus,Luxor I i II, Zumu, Mah Jong, Airstrike, The Sims 2, a uskoro cu dobiti i 3 deo
ko ne ume da ispuni vreme, ispuni se vremenom, dosadom, camotinjom...

Van mreže JOPA

  • ***
  • Poruke: 2.340
  • Starost: 2019
  • Lokacija: Split
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #8 poslato: 07. Mart 2007. u 22:13 »
Ja koji put zaigram Counter-Strike 1.6,ali grafika je dosta loša,pošto postoje i puno novija izdanja te igrice.Za one koji neznaju,to je pucačina.

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #9 poslato: 07. Mart 2007. u 22:59 »
Joe, jeste simulacija je, potpuno realna i zato mi se svidja.

Van mreže Dasa

  • *
  • Poruke: 365
  • Lokacija: Novi Sad, Liman IV
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #10 poslato: 12. Mart 2007. u 13:53 »
Ja sam dobio od Joe-a PES ili vam Pro Evolution Soccer 6, dobra je igra sve je dobro uradjeno samo moja graficka ne moze uvek sve da isprati pa malo "stuca" igra ;D ;D

Van mreže JOPA

  • ***
  • Poruke: 2.340
  • Starost: 2019
  • Lokacija: Split
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #11 poslato: 12. Mart 2007. u 22:06 »
Ja sam dobio od Joe-a PES ili vam Pro Evolution Soccer 6, dobra je igra sve je dobro uradjeno samo moja graficka ne moze uvek sve da isprati pa malo "stuca" igra ;D ;D

Ja sam čuo puno komentara o toj igrici!
Masi njih je bolji 5. dio!

Ja sam igrao 5.dio,stvarno je dobar...dok sam šesti samo vidio...neznam koja je razlika između ta dva nastavka!?!?!


Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #12 poslato: 16. Mart 2007. u 16:07 »
Nabavio sam igricu 18 WOS accros America i moram priznati da je igra extra! Vozio sam od Čikaga do Majamija i ceo put me je pratilo loše vreme praćeno pljuskovima i grmljavinom.  ;D A tek ona oluja između Orlanda i Majamija ludnica, a meni nestaje benzina, a pumpe ni od korova. Ma show  ;D Da i pogrešno sam skrenuo na jednoj petlji ali sam našao zgodan motelčić da prespavam.  :)
E Stefano jedno pitanje za tebe? Mislim nisam primetio u igrici koji će ti uopšte spavanje. Jel si probao nekad da ne spavaš šta se desi? Kontam prespavaš noć to nije loše pa voziš danju, ali koliko sam primetio ne moraš. I da još nešto. Jel može malo da se spreči da vreme bude tako nestabilno. Mislim jako malo je bilo lepo vreme. 3/4 puta mi padala kiša, a putovao sam nedelju dana.  ::)
Toliko  ;D

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #13 poslato: 21. Mart 2007. u 15:29 »
Sto se tice "spavanja" ni ja ne znam cemu je to poenta. Inace sto se tice vremena takvo je kakvo je i meni isto. Ali meni je to bas super.

Van mreže Freddy

  • **
  • Poruke: 953
  • Starost: 45
  • Lokacija: Beograd
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #14 poslato: 21. Mart 2007. u 19:56 »
Evo skidam sa torenta taj WOS, zanimljivo mi zvuči.
Da li je moguće da je igra samo 170Mb, izgleda da nije baš detaljna.   ???

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #15 poslato: 21. Mart 2007. u 20:03 »
Simpatična igrica. Grafika je odlična i ja sam se čudio što je tako mala. Mape su odlično urađene i putevi u celoj Americi.
Igram kampanju. Tu već ima veze spavanje. Kada voziš duže od 10 sati otprilike počneš da zevaš i da ti se zatvaraju oči tj. crna slika na ekranu. Tada se treba odmoriti. Zanimljivo je da sam kupio još jedan kamion i kod ovog drugog da bi spavao moraš naći neki hotel ili motel, dok kod ovog što sam imao do sada je dovoljno da odeš u zaustavnu traku auto puta, uključiš četiri žmigavca i kuntaš. Verovatno ima veze da li kamion ima krevet ili nema.  ;)
Kada sam vozio do Vankuvera bilo je dobrog snega.  ;D Prava mećava.

Van mreže Freddy

  • **
  • Poruke: 953
  • Starost: 45
  • Lokacija: Beograd
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #16 poslato: 21. Mart 2007. u 20:11 »
Baš moj tip igre! Kako nisam ranije saznao za to.  Stopirao sam sav download da bi se što pre skinula.

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #17 poslato: 21. Mart 2007. u 20:32 »
Sviđaju mi se petlje na auto putevima i saobraćajne gužve. Malo je veštačka inteligencija drugih vozača lošije odrađena ali bože moj.
Freddy pazi na saobraćajne propise brzo ćeš bankrotirati kada te navataju panduri i ne zaboravi da meris teret na scales jer kazna ume da bude i 20000$.  ;D

Van mreže Freddy

  • **
  • Poruke: 953
  • Starost: 45
  • Lokacija: Beograd
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #18 poslato: 22. Mart 2007. u 16:47 »
Dobro je, zadovoljan sam. Već vidim par neprospavanih noći u najavi.

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.379
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Kompjuterske igre - Šta igrate trenutno?
« Odgovor #19 poslato: 03. April 2010. u 01:01 »
Uh imamo slicne ukuse sto se tice igrica  :first:
Ali ja bih hteo da napomenem da obozavam online strategije a pogotovo eRepubliku.Da malo objasnim ovu igru:ona je simulacija stvarnog zivota i u njoj ima skoro 400 000 igraca.Kada se prijavljujes u igrici izaberesh drzaljanstvo i regiju gde ces ziveti.Potom mozes da postanesh bizminsmen,novinar,politicar i vrhunski ratnik.U igri postoje skoro 2/3 svih drzava na svetu medju kojima je i Srbija(eSrbija).eSrbija je druga sila na svetu po vojnoj i 3 ekonomska sila na esvetu.  :rofl:
Da ne oduzavam ko zeli da nam se prikljuci (eSrbija ima 26000 stanovnika druga po brojnosti posle ePoljske 60000 stanovnika  :P),neka mi se obrati privatnom porukom da bi mu poslao link preko kojeg bi trebao da se prijavi,da bih i ja imao koristi(trebaju mi josh 5 igraca da bih dobio medalju (society builder  :rofl:).
Ko god se javi imace veliku pomoc od mene i dobice tutoriale za pocetnike...i da jos napomenem da smo u ratu sa nasim susedom(pogodite kojim)  :rofl: :rofl: :rofl:

Ako neko ovo smatra reklamiranjem(i ako nije dozvoljeno reklamiranje),neka obrise poruku necu da se ljutim ;)
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina