Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: 06-07.01.2019 Zemun Polje ( Plavi Horizonti )  (Pročitano 21577 puta)

Van mreže aca asceric

  • ***
  • Poruke: 2.416
  • Starost: 26
  • Lokacija: Zemun Polje ( Plavi Horizonti ) 82 m.n.v.
06-07.01.2019 Zemun Polje ( Plavi Horizonti )
« poslato: 07. Januar 2019. u 10:45 »
Odlucio sam da napravim reportazu vezanu za sneg koji je sinoc pao :)

Slike nisu bas sve u najboljem kvalitetu jer je moj telefon bio na punjenju :)

Dakle sve je pocelo nesto posle 18 h kada sam krenuo sa Novog Beograda :

Ovo je prva slika od kuce :



Dalje nakon prvog ciscenja , bilo je oko 3 cm snega na betonskim povrsinama :



Ovako je bilo kada je postepeno pojacavao , koliko se secam :



Evo ga i video u tom trenutku :

https://www.youtube.com/watch?v=TYZSjPLhzd4&feature=youtu.be

Ovo sto se culo je samo lopata koja mi je pala :D

Jos malo slika snega :





I jos jedan video , ali ovo je kada je bio onaj bas bas jak intenzitet , mozda i intenzitet dana , tj . kada je pocinjao :

https://www.youtube.com/watch?v=20edBlv9o90&feature=youtu.be

Dok sam cistio sneg , potrudio sam se da ostane brdo , kao i prosli put kada sam ga napravio , da sto duze traje ;) od sada ce to da bude tradicija :laught:





Oko 02 : 15 iza ponoci bio je ponovo krupan , jak sneg i u tom trenutku je bilo oko - 4.5 C , mozda je 1 cm snega napadalo do jutros .

Za kraj da kazem da je visina snega danas 11 cm u proseku , Tmin - 7.7 C , uz jos jednu fotografiju od danas :



Kao sto sam u prosloj reportazi rekao , pozelecu i sada da i dalje u toku zime imamo ovakvih snegova i nadam se da ce biti :)

Da dodam i od danas slike :













« Poslednja izmena: 07. Januar 2019. u 11:54 aca asceric »

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: 06-07.01.2019 Zemun Polje ( Plavi Horizonti )
« Odgovor #1 poslato: 07. Januar 2019. u 23:11 »
Lepo to aco izgleda, dobre su slike...  :tu: Znaci brdo od snega postaje tradicija  :)

Van mreže aca asceric

  • ***
  • Poruke: 2.416
  • Starost: 26
  • Lokacija: Zemun Polje ( Plavi Horizonti ) 82 m.n.v.
Odg: 06-07.01.2019 Zemun Polje ( Plavi Horizonti )
« Odgovor #2 poslato: 07. Januar 2019. u 23:34 »
Lepo to aco izgleda, dobre su slike...  :tu: Znaci brdo od snega postaje tradicija  :)

Hvala Bart :)

Tacno tako , to ce biti tradicija ;) nego nesto ali jako malo snega od ciklona u decembru je i ostalo i sacekalo onaj prethodni ciklon , zako da je vredelo :)