Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sneg u Doboju, 14. januar 2021.  (Pročitano 15099 puta)

Van mreže Erikzimski

  • *
  • Poruke: 81
  • Lokacija: Doboj, BiH
Sneg u Doboju, 14. januar 2021.
« poslato: 14. Januar 2021. u 23:37 »
Evo kao sto sam u jednom trenutku i napisao sada cu da postavim slike iz Doboja, da vidite kakav je i Doboj u toku zime. Prvi sneg je padao 10-tog januara na temperaturi od 0C, ali je podloga bila dosta vlazna i brzo se topio zbog zagrijanog tla, od 10-tog pa sve do danas ga je bilo jedva 2-5cm, temperature od 10-tog su uglavnom od -3C do 0C u mom gradu. Jutros, 14-tog januara smo imali prvi jaci minus kada je temperatura bila oko -8C, bilo je dosta suvo i sve je zaledilo, auta, beton, trava itd. Sneg je danas padao od oko 07:00 ujutru pa sve do podne i padao je na dobrom minusu pa ga je napadalo oko 15-20cm. Cijeli dan ima slabog provejavanja, a temperatura nije prelazila 0C. :) :D

Ove fotke su mi uglavnom iz stenje oko 15:00 sati, temperatura je bila 0C:

laptop keyboard checker









windows 7 key tester









restaurants open on easter in wilmington nc

the grill house wilmington north carolina















Eto kolege toliko od mene za sada, od sve ukupno 90 slika izabrao sam 20 najboljih iz moje setnje. Nadam se da ce vam se svidjeti i moj lijepi Doboj pod snegom. Ovo mi je prvi put da ovakvu temu pravim pa se nadam da sam sve kako treba. Ovo je prvi konkretan sneg u Doboju ove sezone i nadajmo se da je prvi od mogucih mnogih snijegova ove zime koja je vec sad bolja od prosle. Pozdrav. :) :grin:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sneg u Doboju, 14. januar 2021.
« Odgovor #1 poslato: 14. Januar 2021. u 23:55 »
Bravo @ Erikzimski!  :comeon:

Bas mi je drago da si nam docarao malo i Doboj, i to pod snegom! Prelepa setnja! :tu:

Van mreže Erikzimski

  • *
  • Poruke: 81
  • Lokacija: Doboj, BiH
Odg: Sneg u Doboju, 14. januar 2021.
« Odgovor #2 poslato: 14. Januar 2021. u 23:59 »
Hvala kolega, vidjet cu kakav ce sutra biti dan pa mozda prikupim jos par slika. :D

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 38
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Sneg u Doboju, 14. januar 2021.
« Odgovor #3 poslato: 15. Januar 2021. u 00:16 »
Svaka reportaza je dobra a tvoja je i vise nego kako treba . Sve pohvale  :tu:
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )