Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: SerbianMeteo portal v4.0  (Pročitano 27393 puta)

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
SerbianMeteo portal v4.0
« poslato: 15. Jun 2013. u 19:09 »
Konačno je ugladala svetlost dana i nova verzija portala. Daleko je jednostavnija, tako da mislim da će user experience biti mnogo bolji nego kod stare verzije. Nadamo se da vam se sviđa, u svakom slučaju predlozi i sugestije su dobrodošli.

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: SerbianMeteo portal v4.0
« Odgovor #1 poslato: 15. Jun 2013. u 19:42 »
Ne znam jel' to do mog kompa, ali mi veoma sporo otvara stranice. Takođe, kada hoću da se vratim na prethodnu stranicu, sporo ide. To je neki moj prvi utisak!
Ovako vizuelno mi se sviđa, pregledno i zanimljivo! :super:

Van mreže Vladimir

  • ***
  • Poruke: 2.146
  • Starost: 31
  • Lokacija: Gornji Milanovac 332m.n.v.
Odg: SerbianMeteo portal v4.0
« Odgovor #2 poslato: 15. Jun 2013. u 21:34 »
I meni malo sporije otvara ali nije strasno,preglednije izgleda sad portala. :super:

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: SerbianMeteo portal v4.0
« Odgovor #3 poslato: 16. Jun 2013. u 15:53 »
Такође баш споро отвара страница, али верујем да ће се све брзо средити, остало је све фино урађено.  :super:

Ево и једног предлога, мени је јако занимљиво и биће већини чланова верујем и посетиоцима, да се на крају сваке бирају 10 метео догађаја који су обележили ову годину код нас у Србији и да се посетиоци и чланови гласају за нај метео догађај у протеклој години.  ;)

Van mreže beket

  • **
  • Poruke: 1.628
  • Lokacija: (Novi) Beograd
Odg: SerbianMeteo portal v4.0
« Odgovor #4 poslato: 16. Jun 2013. u 16:15 »
a ja tek sad vidim  :o

jeste, stvarno je preglednije, to je sve super (tehnički savršeno), meni se otvorilo za par sekundi u IE -

... ali ne mogu da pohvalim dizajn! mnogo je šaren za moj ukus... (a tek ona plava pozadina -  :bang: bljak!)
 



Van mreže ocelot

  • ***
  • Poruke: 3.453
  • Starost: 35
  • Lokacija: Zaječar
Odg: SerbianMeteo portal v4.0
« Odgovor #5 poslato: 17. Jun 2013. u 01:49 »
i meni sporo otvara, ali je sada definitivno lakše za snalaženje i pronalaženje stvari koje nekog zanimaju

sviđa mi se kako su izdvojene kategorije sa desne strane kao i što su blogovi i forum izdvojeni na vrhu