Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana  (Pročitano 274761 puta)

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #400 poslato: 13. Jul 2014. u 09:08 »
Da biće pljuskova, uglavnom u poslepodnevnim satima. Količina padavina će biti šarolika, jer ne treba očekivati neke oblake koji će donositi pljuskove širem području već samo pojedinim delovima. Tako u jednom delu grada može pasti 20-30mm, a u drugom niti jedna kap ;)

Van mreže Vlade_Ca

  • *
  • Poruke: 60
  • Starost: 30
  • Lokacija: Cacak - Kragujevac
  • Ko drugom jamu kopa, trecom potpisuje!
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #401 poslato: 13. Jul 2014. u 09:26 »
Ok, hvala!   :-*

Van mreže Cedogares

  • *
  • Poruke: 147
  • Starost: 37
  • Lokacija: Sremska Kamenica/Mišeluk, Srbija
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #402 poslato: 25. Jul 2014. u 09:34 »
Neće biti konstantnih padavina, kratkotrajni lokalni pljusak 10-20 minuta i prođe. Siguran sam da se niko ne bi usudio da kaže da li će biti u 17h ili 20h i da li će biti u naselju A ili naselju B. Samo te ti opusti i uživaj na moru :)
Da se naknadno zahvalim  :super: Kroz Srbiju je bilo sitnih padavina, povremeno tokom veceri i noci, nista strasno, al' zato u Grckoj u ranim jutarnjim casovima potop biblijskih razmera, nekih 150km sam vozi 40ak na sat, u zivotu ono ne doziveh..
Mrzim kosavu.

Van mreže Cedogares

  • *
  • Poruke: 147
  • Starost: 37
  • Lokacija: Sremska Kamenica/Mišeluk, Srbija
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #403 poslato: 26. Jul 2014. u 16:03 »
Opet ja i opet kisa  :D na putu za Grcku a i nazad nisam prosao bez ozbiljne kise, u nedelju na ponedeljak u ranim jutarnjim satima krecem za Dalmaciju preko Bosne, jel to opet mogu ocekivati padavine..
Mrzim kosavu.

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #404 poslato: 26. Jul 2014. u 20:29 »
Molio bih vas da pomognete clanu @avala90 oko vremena, poslao mi je privatnu poruku kakvo se vreme ocekuje u Baru od 3. do 13.08, voleo bih da decku pomogne neko ko se bolje razume od mene sta da ocekuje, kada bude vreme da se pomogne..hvala unapred.. 

Van mreže Miki

  • ***
  • Poruke: 2.821
  • Starost: 27
  • Lokacija: Beograd - Bele vode (Žarkovo)
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #405 poslato: 26. Jul 2014. u 21:33 »
Rado bih mu pomogao , ali stvarno niti posedujem neko veliko znanje za takve dugorocno prognoze , niti sam siguran da je moguce odrediti precizne prognoze za taj period. Mozda da se javi neko od iskusnijih forumasa , koji se razumeju u to.

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #406 poslato: 26. Jul 2014. u 21:34 »
Rado bih mu pomogao , ali stvarno niti posedujem neko veliko znanje za takve dugorocno prognoze , niti sam siguran da je moguce odrediti precizne prognoze za taj period. Mozda da se javi neko od iskusnijih forumasa , koji se razumeju u to.

Kad se priblizi malo..onda moze da se pomogne..

Van mreže Miki

  • ***
  • Poruke: 2.821
  • Starost: 27
  • Lokacija: Beograd - Bele vode (Žarkovo)
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #407 poslato: 26. Jul 2014. u 21:57 »
Kad se priblizi malo..onda moze da se pomogne..
Svakako da moze.

Van mreže podlugovi

  • Poruke: 1
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #408 poslato: 30. Jul 2014. u 14:54 »
Prognoza za Mali Zvornik za narednih pet dana.

Van mreže carapan

  • *
  • Poruke: 36
  • Lokacija: Bela Voda, Krusevac
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #409 poslato: 05. Avgust 2014. u 12:12 »
Pozdrav svima..

Nov sam ovde, pa me zanima neka priblizna prognoza za danas i sutra za Krusevac i okolinu? Konkretno me zanima hoce li biti grada, jer imam dosta pod paprikama, pa ako sada to unisti ode cela godina...Do sada sam imao srece i to velike, ali me sada zanima iskreno za ove dane...

Hvala puno..

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #410 poslato: 05. Avgust 2014. u 12:42 »
Pozdrav carapan,

pojavu grada vrlo je teško prognozirati jer je to lokalna pojava i obično ne traje dugo. Prognoza za ove dane daju mogućnost pojave grada uglavnom u zapadnim predelima i u Vojvodini.

Van mreže carapan

  • *
  • Poruke: 36
  • Lokacija: Bela Voda, Krusevac
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #411 poslato: 05. Avgust 2014. u 12:47 »
Hvala ti imenjace...

Jos nesto samo ako ti nije problem? Kako se Krusevac i okolina racuna u toj metereoloskoj terminologiji? Mi smo Zapad, jugo-istok, istok...To mi nikad nije bilo jasno?

Imam 2h pod paprikama..Od toga zivimo..Imao sam milion problema do sada, i sada ako bude nesto lose, ode mi cela godina, pa bas brinem svakog dana, i jedva cekam da prodje ova godina..

Hvala ti puno, nov sam ovde pa ne zameri ako nesto pogresno pitam..


Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.188
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #412 poslato: 05. Avgust 2014. u 12:56 »
Pa Kruševac je geografski smešten između Šumadije i jugoistočne Srbije.Svakako je bliži Šumadiji,jer je ona eto tu već preko Zapadne Morave  ;)
Ja iskreno ne verujem da će biti grada.Veći su problem obilne padavine.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže carapan

  • *
  • Poruke: 36
  • Lokacija: Bela Voda, Krusevac
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #413 poslato: 05. Avgust 2014. u 13:03 »
Hvala vam puno ljudi..

Da, kazu da most na Z.Moravi kod Jasike deli Sumadiju i drugi deo Srbije.. E, a ja sam iz Bele Vode, znaci Sumadinac..

Sa padavinama nekako cu da se izborim, ali ako bude grada, a paprike stigle, tu nema pomoci....Ovo je strasna godina, i od marta meseca mucim muku sa vodom, poplavama, kisom.....

Jos jednom HVALA PUNO....

Van mreže Јоца

  • ***
  • Poruke: 3.105
  • Starost: 28
  • Lokacija: Београд - Церак
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #414 poslato: 05. Avgust 2014. u 15:26 »
  ^^ Tvoje selo pripada krajnjem jugu i jugoistoku Sumadije, a geografski je nekako na granici centralnih i juznih predela Srbije, a tako je i za moje selo, moje selo je odma do tvoga, Konjuh se zove, znas sigurno  :D . Mozda zna i Kimi, to je od prilike njegov kraj  :)

Van mreže VucaNi

  • *
  • Poruke: 13
  • Starost: 35
  • Lokacija: Niš - Pantelej
Re: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #415 poslato: 05. Avgust 2014. u 18:56 »
Jel moze prognoza za Vrnjacku banju za period od 7. do 9. avgusta? Idem na LoveFest pa me zanima koliko ce "gadno" da bude >:(

Van mreže carapan

  • *
  • Poruke: 36
  • Lokacija: Bela Voda, Krusevac
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #416 poslato: 06. Avgust 2014. u 09:35 »
  ^^ Tvoje selo pripada krajnjem jugu i jugoistoku Sumadije, a geografski je nekako na granici centralnih i juznih predela Srbije, a tako je i za moje selo, moje selo je odma do tvoga, Konjuh se zove, znas sigurno  :D . Mozda zna i Kimi, to je od prilike njegov kraj  :)

Samo da ti komso javim, da kaku mi kazu, tvoje selo, je najgore proslo od grada sinoc, i onaj deo prema Selistu.. Ono gde se skrece prema Konjuhu, ulaz u B.Vodu i Seliste bukvalno led bio kao sneg po njivama...

Van mreže carapan

  • *
  • Poruke: 36
  • Lokacija: Bela Voda, Krusevac
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #417 poslato: 21. Avgust 2014. u 12:09 »
Da opet pitam za danasnju  prognozu za Krusevac i okolinu, recimo taj deo Konjuha, Velike Drenove, Bele Vode..

Grad nas je unistio dobro, proslog puta, pa da vidim kako danas prolazimo sa vremenom? Hvala..

Van mreže dikile

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 8.595
  • Starost: 39
  • Lokacija: Paraćin, 129 m n.v.
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #418 poslato: 21. Avgust 2014. u 12:25 »
Pljuskovi sa grmljavinom popodne, a za nevreme i grad je vrlo tesko odrediti lokaciju.

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.386
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #419 poslato: 21. Avgust 2014. u 14:30 »
Veoma jako nevreme trenutno ide na Krusevac, neka vam je Bog u pomoci i neka bude sto manje stete, jer po radaru - bice je sigurno  :(
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina