Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Meteo chat  (Pročitano 1372337 puta)

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 38
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9400 poslato: 23. Jul 2020. u 23:50 »
 ^^  :tu:
Kakva 1946 godina  :O . Mora da su i nasi dedovi pricali o globalnom zagrevanju  :hm:
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9401 poslato: 24. Jul 2020. u 00:00 »
^^Nažalost bilo je i grada, zaboravio sam da napomenem a i jakog vetra, stradala mi je vinova loza, lopatom sam skupljao lišće i zrna groždja kada se voda povukla.
Da ne zatrpavam aktuelne i onu prethodnu moju poruku sam trebao ovde... :) Uopšte nisu bila sitna zrna grada kao obično..
 Obično se izvlačili sa bas sitnim, sad bih rekao bilo i veličine lešnika...  Ja sutra cu videti štetu...

Pohvale za kolegu Srksa, volim ja te top lista tabele  :grin:

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 38
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9402 poslato: 25. Jul 2020. u 14:34 »
@ Mare - Ne diraj mi rhmz . Tamo nije bio jak oblak pa nisu taj deo ubacilo u hitna upozorenja . Ali moracemo ipak da ih malo cacnemo . Ovo oko radara nema smisli vise . Juce se u par termina gubila slika iz Vojvodine a danas nema juga Srbije . Sramota da moramo da gledamo Madjarske , Hrvatske i Rumunske radare !
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9403 poslato: 26. Jul 2020. u 10:47 »
Ja se pitam kakve bi bile prosečne mesečne količine da nije bilo one ekstremne 2014. Godine e sad ne znam da li je bilo takvih i u prethodnom periodu... Npr ako vam se lako menjaju tabele dajte proseke bez te godine... A opet da li izbaciti i ekstremno susnu 2000. Godinu... U dilemi sam...
Apsolutno nema smisla izbacivati ekstreme iz proseka, ni pozitivne ni negativne. Oni su deo svakog proseka i treba da čine prosek. Šta sad, izbacimo i leto 2015 i 2017 iz proseka, pa kažemo da porast temperature i nije tako izražen, nego eto ta dva leta su doprinela.
Nek se obrisu ove poruke iz teme odakle uzeti citati...

Cisto informativno me zanimalo sta bi bilo tj kako bi izgledao prosek... Naravno da mislim da kad budu se radili proseci za ovaj novi period da niko nece izbacivati...A mnogo je vise leta otislo u dobar plus da bi se samo ta dva izbacivala... Za 2014 mislim da je ekstrem ekstrema... pa u bg godisnja kolicina 1095.1mm bila, nemam podatke pa ovo kazem sa velikom rezervom ne znam dal je u jos nekoj godini preslo 1000...

Edit: i 1999 je isla preko 1000 tj 1051 i nijedna pre toga...
« Poslednja izmena: 26. Jul 2020. u 11:00 Bart »

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.815
  • Starost: 52
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9404 poslato: 26. Jul 2020. u 11:21 »
http://www.serbianmeteo.com/forum/index.php?topic=4352.msg294904.msg#294904

Mnogo ga mračiš Miloshe...ne upada mi u oči kukumavčenja članova koji nisu profesionalni meteorolozi ali vi (Kimi i ti) mladi školovani članovi ovde treba da dajete analize a ne na prvom mestu svoje želje...to dal se nekom sviđa kakvo je vreme može da prođe u Meteo chatu ali u temi prognoze je neprikladno skroz...
Miki je odličan primer...na žalost nema ga često na forumu ali je uvek zadovoljstvo čitati njegove postove...nadam se da nećete da mi uzmete za zlo ovo jer vas izuzetno cenim i volim kao najbolju decu ovog foruma...izvinite na off-u

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka


Van mreže skomimaster

  • ***
  • Poruke: 3.006
  • Starost: 31
  • Lokacija: Beograd-Borča (72m n.v.)
    • AMS Beograd - Borča
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9405 poslato: 26. Jul 2020. u 11:51 »
^^ 10 najviših Tmin na Vračaru:



Tri puta dostignuta vrednost od 27.1°C.

Hvala druze, zanimljivi podaci kao i uvek!  :thumbup:  Cak 4 vrednosti iz 1946. godine u top 10, kada nije bilo uticaja urbanizacije, kad se namesti sinopticka situacija...

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.417
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9406 poslato: 26. Jul 2020. u 12:10 »
Nek se obrisu ove poruke iz teme odakle uzeti citati...

Cisto informativno me zanimalo sta bi bilo tj kako bi izgledao prosek... Naravno da mislim da kad budu se radili proseci za ovaj novi period da niko nece izbacivati...A mnogo je vise leta otislo u dobar plus da bi se samo ta dva izbacivala... Za 2014 mislim da je ekstrem ekstrema... pa u bg godisnja kolicina 1095.1mm bila, nemam podatke pa ovo kazem sa velikom rezervom ne znam dal je u jos nekoj godini preslo 1000...

Edit: i 1999 je isla preko 1000 tj 1051 i nijedna pre toga...

Da, tu se slažem. Možemo da vidimo čisto onako eksperimentalno koliko jedna takva godina utiče na ceo niz. Siguran sam da bi se nezanemarljivo promenile cifre, pogotovo za maj recimo.

http://www.serbianmeteo.com/forum/index.php?topic=4352.msg294904.msg#294904

Mnogo ga mračiš Miloshe...ne upada mi u oči kukumavčenja članova koji nisu profesionalni meteorolozi ali vi (Kimi i ti) mladi školovani članovi ovde treba da dajete analize a ne na prvom mestu svoje želje...to dal se nekom sviđa kakvo je vreme može da prođe u Meteo chatu ali u temi prognoze je neprikladno skroz...
Miki je odličan primer...na žalost nema ga često na forumu ali je uvek zadovoljstvo čitati njegove postove...nadam se da nećete da mi uzmete za zlo ovo jer vas izuzetno cenim i volim kao najbolju decu ovog foruma...izvinite na off-u

Ja sam uvek spreman da prihvatim i kritiku i svestan sam da često upadam u te neke periode kad mračim na forumu, ali konkretno u temi Jul 2020 u prognozama ne uspevam da nađem takvu poruku. Iz ove poslednje svako ko je pročitao može da zaključi da sledi period toplog i stabilnog vremena i zaista ne vidim u čemu je tu problem. Možda zato što sam kroz poruku provukao na svoj način da mi je drago zbog takvog razvoja situacije.
Znam da su došla teška vremena nevezano za vremenske prilike i svima nam je svega preko glave, ali žao bi mi bilo da se forum pretvori u neko mesto večite tenzije gde se uvek prepucavamo i svađamo bez potrebe. Znam da i lično doprinosim tome, iako nikad nikoga ne napadam prvi, ali mnogima smeta moj stil pisanja, pa čak i nekima koji nisu aktivni na ovom forumu a na svom blogu analiziraju poruke koje pišem na forumu. Ja svoj stil ne mogu da promenim, to je jače od mene. Mogu da se potrudim da manje iznosim svoja nadanja i želje, i to je to. I najbolje je i bilo kad sam se jedno vreme bio delimično povukao i gotovo da nisam pisao na forumu skoro ništa. Možda je najbolje da se vratim u taj mod. Svakako sam i planirao, ali sad sam korak bliže toj odluci.


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 28.4mm
Miljakovac - 34.3mm
prosek - 51.5mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9407 poslato: 26. Jul 2020. u 12:14 »
Da, tu se slažem. Možemo da vidimo čisto onako eksperimentalno koliko jedna takva godina utiče na ceo niz. Siguran sam da bi se nezanemarljivo promenile cifre, pogotovo za maj recimo.
Kad sam malo razmislio i pregledao i druge godine(narocito 99) i periode mislim da bi mozda smanjilo za 10-20 prosek otprilke ali to nije ni bitno...

Milose ne povlaci se, nije to resenje... Jednostavno se manje nerviraj za promasaje... :)

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.815
  • Starost: 52
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9408 poslato: 26. Jul 2020. u 12:23 »
Da, tu se slažem. Možemo da vidimo čisto onako eksperimentalno koliko jedna takva godina utiče na ceo niz. Siguran sam da bi se nezanemarljivo promenile cifre, pogotovo za maj recimo.

Ja sam uvek spreman da prihvatim i kritiku i svestan sam da često upadam u te neke periode kad mračim na forumu, ali konkretno u temi Jul 2020 u prognozama ne uspevam da nađem takvu poruku. Iz ove poslednje svako ko je pročitao može da zaključi da sledi period toplog i stabilnog vremena i zaista ne vidim u čemu je tu problem. Možda zato što sam kroz poruku provukao na svoj način da mi je drago zbog takvog razvoja situacije.
Znam da su došla teška vremena nevezano za vremenske prilike i svima nam je svega preko glave, ali žao bi mi bilo da se forum pretvori u neko mesto večite tenzije gde se uvek prepucavamo i svađamo bez potrebe. Znam da i lično doprinosim tome, iako nikad nikoga ne napadam prvi, ali mnogima smeta moj stil pisanja, pa čak i nekima koji nisu aktivni na ovom forumu a na svom blogu analiziraju poruke koje pišem na forumu. Ja svoj stil ne mogu da promenim, to je jače od mene. Mogu da se potrudim da manje iznosim svoja nadanja i želje, i to je to. I najbolje je i bilo kad sam se jedno vreme bio delimično povukao i gotovo da nisam pisao na forumu skoro ništa. Možda je najbolje da se vratim u taj mod. Svakako sam i planirao, ali sad sam korak bliže toj odluci.
Moj cilj nikako nije bio da prestaneš sa pisanjem nego da ako je moguće umanjiš taj lični doživljaj šta bi voleo ili ne bi voleo. Veruj mi da u dosta postova dominira nad prognozom ili analizom vremenske situacije i po mom mišljenju smanjuje vrednost posta jer nepotrebno odvlači pažnju od poente posta. Još jednom naglašavam da je moja primedba sa jedinim ciljem da vi, najkvaltetniji članovi foruma, održite ovaj forumu sa kvalitetom koji i treba da ima i imao je od samog početka.
PS ja ovo ne doživljavam kao svađu, raspravu već kao konstriktivnu debatu...

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka


Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka


Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.417
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9409 poslato: 26. Jul 2020. u 12:34 »
Kvalitet pisanja na forumu je značajno opao u odnosu na period od pre recimo 5-6 godina, ali tu se ne može kriviti nijedan pojedinac. Neki su otišli sa foruma, neki su se prilagodili novonastalom ambijentu i to je to. Trudio sam se u više navrata u poslednje vreme da napišem poruke koje bi malo popravile kvalitet foruma, ali očigledno da mi ne ide. Nema smisla trošiti se više. Iskreno, mene čudi i to što se forum još uvek održava i u ovoj varijanti u vremenu kad forumi generalno izumiru zbog dominacije društvenih mreža.
Ja kažem da je kritika na mestu kad sam ja u pitanju, nemam problema da to prihvatim. Ali isto tako mislim da je najlakše kritikovati, bilo bi lepo i kad bi kritičari (pričam uopšteno, ne želim da se iko prepozna) razmotrili kakav je njihov doprinos forumu i da li bi mogli da urade još nešto osim kritike drugih da doprinesu kvalitetu foruma. To je isto kao i situacija u zemlji. Svi smo kao pojedinci uvek spremni da kritikujemo sistem, a kad bi svako od nas dao svoj maksimalni doprinos da bilo šta promeni na bolje, možda bismo svi zajedno uspeli da promenimo sistem koji kritikujemo (namerno kažem sistem, a ne vlast, jer je vlast samo deo naopakog sistema). Odoh predaleko. Neću više, obećavam. :)


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 28.4mm
Miljakovac - 34.3mm
prosek - 51.5mm

Van mreže skomimaster

  • ***
  • Poruke: 3.006
  • Starost: 31
  • Lokacija: Beograd-Borča (72m n.v.)
    • AMS Beograd - Borča
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9410 poslato: 26. Jul 2020. u 12:42 »
Kvalitet pisanja na forumu je značajno opao u odnosu na period od pre recimo 5-6 godina, ali tu se ne može kriviti nijedan pojedinac. Neki su otišli sa foruma, neki su se prilagodili novonastalom ambijentu i to je to. Trudio sam se u više navrata u poslednje vreme da napišem poruke koje bi malo popravile kvalitet foruma, ali očigledno da mi ne ide. Nema smisla trošiti se više. Iskreno, mene čudi i to što se forum još uvek održava i u ovoj varijanti u vremenu kad forumi generalno izumiru zbog dominacije društvenih mreža.
Ja kažem da je kritika na mestu kad sam ja u pitanju, nemam problema da to prihvatim. Ali isto tako mislim da je najlakše kritikovati, bilo bi lepo i kad bi kritičari (pričam uopšteno, ne želim da se iko prepozna) razmotrili kakav je njihov doprinos forumu i da li bi mogli da urade još nešto osim kritike drugih da doprinesu kvalitetu foruma. To je isto kao i situacija u zemlji. Svi smo kao pojedinci uvek spremni da kritikuju sistem, a kad bi svako od nas dao svoj maksimalni doprinos da bilo šta promeni na bolje, možda bismo svi zajedno uspeli da promenimo sistem koji kritikujemo (namerno kažem sistem, a ne vlast, jer je vlast samo deo naopakog sistema). Odoh predaleko. Neću više, obećavam. :)

Amin!  :pop:

I meni je to zapalo za oko. Konstantno neka ocekivanja, zamerke... A kada se potegne nesto sto nije chet ili aktuelno vreme, muk, niko da se nadoveze, i ta jedna vredna poruka/post sklizne u zaborav. Koja je onda poenta trositi vreme. Mislim da bi svako od nas trebao da gleda svoje objave, i da ulozi u forum onoliko koliko je u prilici. I ne treba forum dozivljavati kao instituciju, preozbiljno, da budemo kao profesori i djaci. Ne usmeravam ovo licno, ovo je opazanje za prethodne godine na forumu. 

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.417
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9411 poslato: 26. Jul 2020. u 12:49 »
 ^^ E baš u tome je cela suština, drago mi je da se slažemo.  :tu:


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 28.4mm
Miljakovac - 34.3mm
prosek - 51.5mm


Van mreže Darko_9

  • ***
  • Poruke: 4.863
  • Lokacija: Naselje Vrbovski(69m nadmorska visina)
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9412 poslato: 26. Jul 2020. u 13:01 »
2018 je ja mislim septembar bio topliji od jula , moguće je da će ove godine avgust i septembar biti više letnji nego što su to bili jun i jul.

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.474
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9413 poslato: 26. Jul 2020. u 13:08 »
Razumem vas obojicu - i Boceta koji se u prognozama bavi analizana zasnovanim isključivo na podacima bez "emotivno obojenih" postova, ali isto tako razumem i Miloša koji odlične analize s vremena na vreme prezentuje u "emotivno obojenijim" postovima.

Moje mišljenje je da su oba stila apsolutno ok za forum, jer forum nije formalni kanal komunikacije, odnosno ne postoji striktno "uputstvo za pisanje", pa samim tim formalni ili neformalni način komunikacije su stvar izbora, a ne obaveza u bilo kojoj temi na forumu. Očekujem da je većina "starih" članova i moderatora svesna gde je granica između prognoza i meteo chat-a, i nisam primetio da je bilo ko od starih članova prelazio tu granicu.

Slažem se da u prognozama nije mesto "emotivno obojenim" postovima, ali smatram da nije realno očekivati ako neko od članova godinama u nazad ima način komunikacije koji s vremena na vreme uključi i manje formalan stil pisanja (jednu ili dve rečenice u kojima će izraziti svoju želju) da sada promeni način komunikacije u striktno formalni. Drugim rečima malo navijanja i offtopic-a neće napraviti problem, dokle god je moguće kontrolisati sebe i zadržati navijanje i offtopic u granicama prihvatljivog, što znači u prognozama minimalno, a meteo chat-u puno slobodnije.

Obzirom da se poznajemo i privatno 10+ godina i znam da ste obojica inteligentni i racionalni momci, ne bih voleo da se zbog neslaganja u preferiranom stilu komunikacije jedan od vas dvojice ili obojica povučete sa foruma. ;)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9414 poslato: 26. Jul 2020. u 13:26 »
Neeeeeeeeeeee!
1. Kad se Milosh bio povukao bilo je baš dosadno ovde
2. Ako se Krstivoje ne bude više žalio i kukao za kišu biće takođe dosadnjikavo..
 :cry:

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 38
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9415 poslato: 26. Jul 2020. u 14:00 »
 ^^ Problem je sto je Krtivoje dobio dobru kisu pa nece neko vreme biti hit postova  :cry:
@ Milos - Nemoj ni da pomisljas da ne pises vise . Ono vreme kada te nije bilo osetilo se . I to dobro se osetilo ! A posto si opsednut gljivama koje ne mogu bez kise kapiram tvoju frustraciju kada kisa ide oko Miljakane  :)
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9416 poslato: 26. Jul 2020. u 14:25 »
Da nedostatak krstivoja bi bio udarac veliki za forum...   :grin:
Meni to što zovemo kukanje smešno ponekad, kad bas i nema velikog razloga.. Sećam se pre neku godinu posle neke manje suše naišo ciklon i prelazak sistema preko vojvodine i onako svi izvestavaju 20,30,50mm tek će Zika napiše ljudi mene opet promasilo... Kad tad nisam pao sa stolice  :rofl:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.417
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9417 poslato: 26. Jul 2020. u 14:32 »
Nisam rekao da ću se povući, uostalom nisam neko ko je skon takvim demonstrativnim potezima.
Samo mislim da je i za mene najbolje da se ponovo malo distanciram od foruma, tj. da pišem što ređe, konkretnije i objektivnije.
Sad ionako ide i doba godine kada je manja aktivnost vremenskih prilika, samim tim i foruma, pa verujem da će mi i to pomoći da realizujem svoju nameru.

A kad smo kod kukanja, dobro je da niste članovi gljivarskih grupa. Ima lik iz Niša koji je tvrdio da tamo kiša nije pala uopšte 5-6 godina, osim da pokupi prašinu. I kaže da je sad u junu i julu konačno pala. Znači, kiša se ne važi ako nije 50 litara u cugu. Šta bi tek na to rekli.  :laugh:


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 28.4mm
Miljakovac - 34.3mm
prosek - 51.5mm

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.396
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9418 poslato: 26. Jul 2020. u 14:53 »
Znamo svi da kolega Boce nije imao lošu nameru. Krajnje je nepoštovanje bilo šta zameriti Milošu  :confused: Miloš je stub ovog foruma.

Stefan je sve lepo upakovao u jednoj poruci.

Voleo bih i ako neko ume da nam objasni zašto smo se mi "osuli" tokom ovih godina? Ja sam očekivao da će vremenom biti i više ljudi s obzirom da su se starije osobe priključile na internet mahom posle 2016. godine  :confused:

Ja vas sve ovde doživljavam i kao jedan deo svoje porodice. Omiljeni član mi je Bart koji je zaslužan za dobru atmosferu na forumu. Njegov stil smo vremenom prihvatili dobar broj kolega i ja  :tu:
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Meteo chat
« Odgovor #9419 poslato: 26. Jul 2020. u 16:35 »
A kad smo kod kukanja, dobro je da niste članovi gljivarskih grupa. Ima lik iz Niša koji je tvrdio da tamo kiša nije pala uopšte 5-6 godina, osim da pokupi prašinu. I kaže da je sad u junu i julu konačno pala. Znači, kiša se ne važi ako nije 50 litara u cugu. Šta bi tek na to rekli.  :laugh:
Durlanac sigurno...Kod njih ne sme da dodje kisa  ;) To su nase interne sale  :grin:


Znamo svi da kolega Boce nije imao lošu nameru. Krajnje je nepoštovanje bilo šta zameriti Milošu  :confused: Miloš je stub ovog foruma.

Stefan je sve lepo upakovao u jednoj poruci.

Voleo bih i ako neko ume da nam objasni zašto smo se mi "osuli" tokom ovih godina? Ja sam očekivao da će vremenom biti i više ljudi s obzirom da su se starije osobe priključile na internet mahom posle 2016. godine  :confused:

Ja vas sve ovde doživljavam i kao jedan deo svoje porodice. Omiljeni član mi je Bart koji je zaslužan za dobru atmosferu na forumu. Njegov stil smo vremenom prihvatili dobar broj kolega i ja  :tu:
Potpuno se slazem za sve sto si napisao, nikakve lose namere tu nije bilo... A realno Ziko i meni si ti jedan od omiljenih clanova jer gledaj nista nije tolko smesno kao kad se nasalim sa tobom i tvojim Melencem  :grin: A Milos je jednom napisao sta se desava kad ljudma na fejsu napise da mogu na forumu da se prijave i objavljuju slike, mrzi ih...
« Poslednja izmena: 26. Jul 2020. u 17:37 Milosh »