Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Nevrijeme u Bijeljini 7.7.2019  (Pročitano 29247 puta)

Van mreže beli

  • **
  • Poruke: 1.382
  • Starost: 34
  • Lokacija: Bijeljina
Nevrijeme u Bijeljini 7.7.2019
« poslato: 08. Jul 2019. u 16:08 »
Prvi pljuskovi sa grmljavinom zahvatili su Semberiju oko 16h.
Bilo je jakih udara gromovi,trajalo je nekih 15-20 minuta.
Iz te ture palo je 14 mm kise.
Posle tog sistema koji je otisao dalje ka istoku vrijeme se smirilo,bez nekog zahladjenja.
Inace kad mi dolaze oblaci iz pravca zapada i sjeverozapada imam slab pogled na tu stranu zbog brda iznad mene.

Oko 18h brzinom pocinje da se crni sa sjeverozapada,pada mrak.
key bank atm locations


find a gas station near us
24hr gas station near me now
 closest natwest branch
Uslijedio je olujan sjeverozapadni vjetar koji je nosio sve pred sobom,mnogo stete prvenstveno u poljoprivredi,a i na objektima.Mnogo polomljenih stabala,porušenih znakova,bilborda juce se moglo viditi po Bijeljini. U selima uz Savu bilo je i grada koji je dotukao proizvode u plastenicima koje je vjetar podigao.I na zalost jedan smrtni slučaj posle oluje sanirajuci stetu na svom krovu.
Ove slike sam preuzeo sa neta.
Izvor: Fb stranica Bijeljina Danas.






Izvor: info Bijeljina



anthropology jobs salary
Od druge ture je palo jos 4,8mm kise,ukupno juce u Bijeljini 18,8mm.

Van mreže beli

  • **
  • Poruke: 1.382
  • Starost: 34
  • Lokacija: Bijeljina
Odg: Nevrijeme u Bijeljini 7.7.2019
« Odgovor #1 poslato: 07. Septembar 2019. u 21:06 »
7.9.2019
Nesto nas oluje hoce sedmi dan u mjesecu ove godine :).
Danas nesto poslije 17h,jako nevrijeme zahvatilo je Semberiju i donijelo olujan vjetar,jaku kisu i jaku grmljavinu.Opet je bilo polomljenih stabala po gradu,udara gromova u objekte i mnogo vode po ulicama.
Sve je doslo sa jugozapada.

image host
online photo hosting


forensic anthropology employment



photo img




Nevrijeme je trajalo nekih pola sata i pala je dobra kolicina kise ali nisam mjerio :).