Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Anketa

Ocenite reku po vasem misljenju!

1
0 (0%)
2
1 (14.3%)
3
0 (0%)
4
1 (14.3%)
5
5 (71.4%)

Ukupno glasova: 7

Autor Tema: Soča River  (Pročitano 27108 puta)

Van mreže slovenka

  • **
  • Poruke: 1.872
  • Starost: 38
  • Lokacija: Prebold / Miklavž pri Taboru / Slovenija
  • I Love Winter and Summer!!
    • CIKLON.SI
Soča River
« poslato: 10. Septembar 2009. u 22:23 »
Evo posebna tema za prelepu reku Soču, koja je sigurno jedna izmed najljepših na svetu! :super:





















































































Soča u Italiji (nije vise tako lepa kao u Sloveniji)! ;)




Delta Soče u Italiji (usce Soče u Jadransko more)














 ;) ???

I LOVE WINTER AND SUMMER!!!

CIKLON.SI

http://ciklon.si/

http://ciklon.si/forum/

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Re: Soča River
« Odgovor #1 poslato: 11. Septembar 2009. u 00:48 »
Slovenka ne znam da li si primetila da u podforumu fotografije kacimo fotografije koje sami pravimo. Stoga nemoj da otvaras teme u koje postavljas fotografije koje skidas sa interneta, nego uzmi fotoaparat i sama fotogrsfisi to sto zelis da nam pokazes...

Kada bi svako u podforumu "fotografije" postavljao fotografije sa interneta, na sta bi to licilo?

tema je svakako lepa, ali u neprikladnom podforumu, posle konsultacije sa ostalim moderatorima prebacicu je u odgovarajuci podforum...

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Re: Soča River
« Odgovor #2 poslato: 11. Septembar 2009. u 12:39 »
Stefano, ja nemam ništa protiv skinutih fotografija sa neta. Mislim da ova tema više zaslužuje reportaže ili pričaonicu.
Soča jeste lepa. Meni je samo žao što se lepim krajevima diči i Srbija, ali slabo to koristimo. Slovenka, ovo je odličan primer predstavljanja lepih krajeva u tvojoj deželi. Super je!
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Re: Soča River
« Odgovor #3 poslato: 11. Septembar 2009. u 14:37 »
Da podforum je fotografija nebitno da li ste je lično uslikali ili niste, zato je i otvoren poseban podforum u okviru ovog koji se zove fotografije članova i koji je namenjen isključivo za to što Stefano kaže... Zašto tražiti fotografije na netu kada možemo ovde da imamo sve na jednom mestu

Prelepe slike Slovenka, ali je i do krajeva nije samo do fotografija.  ;)

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Re: Soča River
« Odgovor #4 poslato: 11. Septembar 2009. u 15:02 »
Prelepe fotografije, znaci jedino sto zelim jeste da okupam u ovoj reci :)
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...