Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 550735 puta)

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 495
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2040 poslato: 24. Januar 2017. u 19:24 »
Makabi gubi 86-54 :O

Nego sta mislite Nadal-Raonic Gofan-Dimitrov ?

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #2041 poslato: 24. Januar 2017. u 22:09 »
Možda sam već dosadan sa maltene istim porukama više od mesec dana, ali evo ponovo:

BRAVO ZVEZDO!  :tu:

Po prvi put ovo pišem na poluvremenu košarkaške utakmice ali igra Zvezde i rezultat (27:50 na poluvremenu) to zaslužuju!  :D

U Beogradu je Baskonija pobedila (7 razlike).

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.395
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #2042 poslato: 24. Januar 2017. u 22:14 »
Ovo je zaista neverovatno šta radi Zvezda ove godine.. pa ja sam ostao bez reči  :O
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Sport
« Odgovor #2043 poslato: 24. Januar 2017. u 22:46 »
Aj da sacekamo kraj ali ovo do sada je neverovatno! Kao da igraju protiv nekog slabog ABA tima.

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 495
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2044 poslato: 24. Januar 2017. u 23:01 »
Kako igra Zvezda, Baskonija od 3/4 krenula da pogadja i opet +20.

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.974
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #2045 poslato: 24. Januar 2017. u 23:02 »
Sve je ovo normalno  :tu: :thumbup:

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 495
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2046 poslato: 24. Januar 2017. u 23:16 »
@Zika

Ziko, Pao ti je prosao za Gudurica ne znam ali Zalgiris tacno 79 jbg.

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2047 poslato: 24. Januar 2017. u 23:58 »
@ real madrid

Ne znam za Raonic - Nadal, vrlo zanimljivo, ja navijam za Milosha, ali milsim da mogu da idu u pet setova i onda prednost ima Nadal, ali zavisi i kako ce Raonic servirati..

Zanimljivo mi je jako Sereana - Konta sta ce btii!? :hm:

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.395
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #2048 poslato: 25. Januar 2017. u 01:39 »
@Zika

Ziko, Pao ti je prosao za Gudurica ne znam ali Zalgiris tacno 79 jbg.

Nisam igrao ali da, u pravu si. Gudurić je došao manje... nije u formi uopšte, možda i bolje, da ga ne kupi neko na kraju sezone  :grin:
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 495
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2049 poslato: 25. Januar 2017. u 13:17 »
Tako je. Pao je Milos i to 3-0. Jos 2 pobede 5/7 za sad. :comeon:

Citat pre pocetka AO

"Moj licni Rafa naravno (pa Nole) :D, iako Noletu dajem najvise sansi. Sa druge strane zreba u finalu nikako ne bih voleo Vavrinku, jer se on muci na pocetku ali kad(ako) stigne do 1/4 finala, tad se prebaci u "Stanimal mode". Covek do poraza u finalu u Rusiji krajem septembra na ATP 250(relativno malom turniru) je vezao 2,5 godine ili 11 pobeda zaredom u finalima. Iskreno voleo bih finale Rafa- Rodzer iako nije bas realno, kad vec Rafa-Nole ne moze. Smatram da Rafa moze daleko ako ne ispadne u prvom "teskom" mecu, mecu u kom bude egal..U principu dosta ce zavisiti od njegove forhend paralele i riterna pogotovo, posto je AO ove godine dosta "ubrzao" podlogu."

Jos uvek stojim pri tome da zelim RF-RN finale i nikako Vavrinku. Mucio se na pocetku, pregurao 5 setova i u 1/4 finalu ugazio Congu. Nadal prosao tezak mec protiv Zvereva i evo ga u 1/2 finalu gde je FH bio odlican a ritern izvanredan. Kako je hvatao Miloseve servise iz polja, a nije ih cekao 5m iza linije. Samo da tako nastavi.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2050 poslato: 25. Januar 2017. u 17:06 »
Ovaj mec je pokazao razliku izmedju sampiona i dobrog igraca...  Ja sam rekao moja zelja finale Rodja-Rafa kao nekad superklasik  :)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2051 poslato: 25. Januar 2017. u 17:28 »
Pa da usao je Rafa opet u onaj kolosek, samo da vidimo moze li do samog kraja AO..
Federer ima tezi posao u polufinalu, ali Bogami Grigor Dimitrov nikad bolje nije odradjivao meceve...

Serena je opet TU, to je to. Tiranija nad protivnicama se nastavlja, dzaba Konti dobra forma kad Serena krene da RAZARA..mislim da ce kao u stara dobra vremena Serena i Rafa uzeti AO..

Jos samo da bude finale sestara Williams i Rafa-Federer i eto nas vremeplovom na pocetsk 00' Jos je tu veteranka Mirjana Lucic Baroni iz Hrvatske da upotpuni sliku tenisa od pre brat bratu 15-ak godina..  :grin:

Salu nastranu svaka cast Mirjani, ona je imala strasan problem u porodici sa ocem (vidim dao tome nasi mediji sad piu nakon ovog plasmana na AO) kao nasa Jelena Dokic..tako da joj je ovo u 35.-oj godini OGROMAN uspeh..ici ce vrv na sve ili nista sa Serenom, pa ko zna..
« Poslednja izmena: 25. Januar 2017. u 18:13 mareeram »


Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #2052 poslato: 26. Januar 2017. u 20:57 »
Ništa novo od mene u ovoj temi  ;) ... BRAVO ZVEZDO!!!  :tu: :D

U sledećem kolu će me veoma obradovati pobeda i sa poenom razlike protiv Efesa, nema nikakve potrebe "juriti" 21+.

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.974
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #2053 poslato: 26. Januar 2017. u 21:17 »
Ajde, opet - Sve je ovo normalno  :D

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 495
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2054 poslato: 27. Januar 2017. u 15:14 »
Znaci ovako izgleda kad se dobije infarkt. Zanimljivo.

Najbolji mec ove godine po meni. I jedan i drugi neverovatni. Kako je Rafa odigrao na 4-3 15-40 u 5. setu. A Dimitrov se nije dao ni na 30-0 u poslednjem gemu. Sto je mec vise odmicao, to mi je dusa vise bila u nosu, da su me na kraju meca stigle emocije, nisam ni uspeo da se poradujem, samo sam legao na 10 min u krevet. Svaka cast obojici jos jednom.

Ja sam nokdaunu. Sad sam u onoj fazi da neko udje sa puskom u moju sobu ne bih prstom mrduo

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2055 poslato: 27. Januar 2017. u 15:26 »
Strasan mec iako nisam gledao ceo mislim da ga je Dimitrov imao u petom setu ali ocigledno neiskustvo u ovakvim mecevima je presudilo... Rodja i Nadal kada su videli da nema Djokovica i Smareja grizli su kao ludi kao da im zivot od toga zavisi...Njihovo prvo finale posle RG 2011. godine... Mislim na prvo finale GS u kome igraju jedan protiv drugog...

Meridian kladionica je postavila ovakve kvote:
                          1       2
Nadal-Federer  1.72 2.10

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2056 poslato: 29. Januar 2017. u 16:15 »
Svaka cast Federeru i Sereni, stvarno su jos uvek u mogucnoati da budu najjaci! :)
Naravno i Nadalu i Venus!
Koliko god ih gotivio, nadam se da se uskoro vracamo vremeplovom iz teniske proslosti!
Nadamo se da Nole proigra!  :tu:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2057 poslato: 31. Januar 2017. u 16:36 »
Nole u Nišu :) Eeee kad se samo setim na ovoj klupici u Čairu koliko sam puta pio pivo a on sad tu meditira  ;) :laugh:


Sa fejs stranice Zanimljivo  :)

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #2058 poslato: 01. Februar 2017. u 08:45 »

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2059 poslato: 06. Februar 2017. u 13:48 »
Onolki teren ne moze pogodi ali zato sudiju iz prve  :grin:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=b2ewjufoe7U" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=b2ewjufoe7U</a>